reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

reklama
Po prostu się nie znam, lekarzem nie jestem.. Nawet nie wiem co to znaczy, że prawidłowo przyrasta.
Ja bym powtórzyła w sobotę. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz wiedziała czy ciąża prawidłowo się rozwija. Beta powinna rosnac minimum 66% w ciągu 48h. Jeśli zrobisz ją dziś to powinnaś wykonać ją po 48h w szczególności, że kolejny test który zrobiłaś był bardzo bladziutki.
 
Ja bym powtórzyła w sobotę. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz wiedziała czy ciąża prawidłowo się rozwija. Beta powinna rosnac minimum 66% w ciągu 48h. Jeśli zrobisz ją dziś to powinnaś wykonać ją po 48h w szczególności, że kolejny test który zrobiłaś był bardzo bladziutki.
Wczoraj był 13.dzien od zabiegu. I tak byłam w szoku że cokolwiek się pojawiło.
 
@Sara@123 Ja kiedyś czekałam 3 dni na wynik bety. Także jeszcze nic straconego. Może laboratorium samo nie oznacza i wysyła próbkę do innego labu?

Masz rację! Właśnie dodzwoniłam się do laboratorium i kobita mi powiedziała że na skierowaniu miałam zaznaczone hcg całkowite a nie betahcg i wysłali próbkę do innego lab. A na wynik czeka się około tygodnia. Wreszcie się wyjaśniło.
 
reklama
Nie, nigdy nie miałam problemu z hormonami. Zrobiłam to co lekarz kazał. To nie jest ciąża naturalna więc może badania inne się robi.
generalnie progesteron jest bardzo ważny w ciąży. Koleżanka dobrze mówi, warto sobie oznaczyć. Wtedy wiesz czy jest na prawidłowym poziomie czy trzeba go suplementować. Tym bardziej jak ciąża jest "nie naturalna" to bym oznaczyła. Wiem, dużo informacji. Ja oznaczyłam betę i proga i poleciałam z wynikami do lekarza. Od razu dostałam luteinę, bo próg był na granicy. Jak powinna beta przyrastać w ciągu 48h już Ci któraś z dziewczyn napisała - 66%. Są w internecie kalkulatory 🙂 pamiętaj lekarz ma wiele pacjentek coś może mu umknąć, Ty możesz coś nie do końca zrozumieć. Ja przy drugim oznaczeniu bety zrobiłabym proga, tak dla własnego spokoju ducha 🙂
 
Do góry