reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

a odnosnie jeszcze torby do szpitala to u nas przypominaja o aparacie fotograficznym i o SZAMPANIE:-):tak::-D
 
reklama
Kurcze piewrsze słysze o wiaderkach do kapania dziecka:szok: chyba bym sie nie skusiła, no jak takie malenstwo za głowke trzymac i zanurzac????? Nie to nie dla mnie:tak: a napoje izotoniczne.... hmmm moze faktycznie warto sie zaopatrzyć, u nas tylko o wodzie mineralnej wspominali no i soku z winogron, ktory dodaje energii:tak::tak:
 
Mamusie które są już po porodzie - co wam się szczególnie przydało w szpitalu?
Mam już prawie wszystko spakowane, tylko nie jestem pewna jak to jest z jedzonkiem w trakcie porodu:confused:, no ale to pewnie indywidualna sprawa:-D

Aha a tym żelem poporodowym to smarowałyście się od pierwszego dnia po porodzie?
 
Do góry