reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Nie, podczas zabiegu Cc w szpitalu ani nawet w prywatnych klinikach partner nie moze uczestniczyć ale może za to kangurować, 🙂
 
To jest wręcz niebezpieczne z punktu widzenia samego zabiegu. Ja bym się nie zgodziła na cc na sali, gdzie może wejść osoba postronna.
 
Ja miałam cc w Holandii i partner był obok mnie ubrany jak lekarze. Przecinał pępowinę po lekarzu jak już małego zbadali. Pielęgniarka robiła podczas cesarki zdjęcia jego telefonem. Mamy pamiątki jakby to się działo naturalnie 😍
 
W niektorych szpitalach w PL za oplata wpuszczaja partnera na sale ciec cesarskich. Przebiera sie on w specjalnia odziez operacyjna, maske i czepek. Jest blisko glowy partnerki. Ale czy w tym konkretnym szpitalu moze wejsc to najlepiej pytac na lokalnej grupie na fejsie.
 
To jest wręcz niebezpieczne z punktu widzenia samego zabiegu. Ja bym się nie zgodziła na cc na sali, gdzie może wejść osoba postronna.

Bez przesady. Zasady aseptyki i antyseptyki sa zachowane. Personel pilnuje ojca, aby byl przy glowie, w razie komplilacji jest wypraszany z sali. To nie osoba postronna tylko maz.
 
Nie, podczas zabiegu Cc w szpitalu ani nawet w prywatnych klinikach partner nie moze uczestniczyć ale może za to kangurować, 🙂

Eee w Medicover może.
Tak samo np na NFZ na Żelaznej w Warszawie może

Więc nie wiem kto Ci takich bzdur nagadał. Jedyne co to musi być to planowe cesarskie cięcie, a nie nagłe
 
Eee w Medicover może.
Tak samo np na NFZ na Żelaznej w Warszawie może

Więc nie wiem kto Ci takich bzdur nagadał. Jedyne co to musi być to planowe cesarskie cięcie, a nie nagłe
Moja koleżanka w tym roku miała CC w Medicover w Gdyni i jej mąż nie mógł być przy niej.

Eee w Medicover może.
Tak samo np na NFZ na Żelaznej w Warszawie może

Więc nie wiem kto Ci takich bzdur nagadał. Jedyne co to musi być to planowe cesarskie cięcie, a nie nagłe
 
reklama
Do góry