reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Hej :-) ja obie ciaze prowadzilam u Mizarewicza, na Swietopelka na NFZ, nie wiem czy sie cos zmienilo bo ostatnio bylam w styczniu na wizycie, ale przyjmowal praktycznie codziennie a nie tylko we wtorek jak napisala Evka:tak:
bylam z niego zadowolona, a co do Chelmzy z tego co wiem maja juz nowy sprzet ratujacy zycie noworodkom
Tak, to prawda, dr Mizarewicz przyjmuje na Świętopełka nie tylko we wtorki. Coś mi się pokręciło :zawstydzona/y:
 
reklama
Dziewczyny byłam z Olką w zeszłym tygodniu w Maluszkowie w Cafe Bajarce i wykupiłam karnet na kolejne 4 zajęcia. Początkowo Olka nie bardzo chciała współpracować, była wszystkiego ciekawa ale z czasem stopniowo dołączała do grupy. Na szczęście obyło się bez jakichkolwiek histerii. A i dojazd mamy całkiem niezły bo jeździmy rowerem :)
Ciekawa jestem jak będzie w nadchodzący czwartek:)
Pozdrawiamy :)
 
http://************/warsztaty-i-konferencje/akademia-********-pl-w-toruniu

znalazłam dla zainteresowanych ciężaróweczek :) Może ktoś do towarzystwa?
 
nani za dwa tygodnie skończy 2 latka :)
Byłyśmy już na trzech zajęciach i Ola co raz lepiej się tam czuje i bawi. Póki co jestem bardzo zadowolona i będziemy chodzić dalej :):)

 
reklama
Ja teraz od września chce zapisać swoją córkę na balet znalazłam koło siebie szkołę tańca byłam akurat jak odbywały się lekcję i mi się spodobało zobaczymy jak jej się spodoba czy będzie wytrwale uczęszczać...:)

Tak przy okazji dziewczyny nie wiem czy korzystacie z usług wróżek, czy lubicie sobie wróżyć ale jeśli macie ochotę to zapraszam na Astrokamera.pl. Ostatnio wpadłam na ten portal, nigdy nie zdecydowałam się pójść do wróżki osobiście a tu mnie jakoś pokosiło.:p:) Może się Wam przyda ten adres.:)
 
Do góry