reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Totalny niejadek

Tak otworzyła oczka kontakt wzrokowy jest i rozumie co się do niej mówi na tyle ile może tzn tak jak kiedyś przed tym co się stało ale nie mówi nie otwiera buzi badania neurologiczne właśnie trwają jeszcze i zrobią jej jeszcze testy i wtedy lekarze coś powiedzą
 
reklama
Witaj😘 Przede wszystkim dziękuję że znajdujesz chwilę by powiadomić nas o sytuacji. Temat jest mi bliski, bo mam byłego niejadka w domu, ale też dlatego że moje najmłodsze dziecko musiało mieć narkozę i pamiętam jak bardzo się wtedy bałam. Myślami jestem z Tobą i przesyłam moc i wiarę. Jesteśmy z Wami 🤗
 
U Kamilki bez zmian ale lekarze mówią że z organizmem jest wszystko okej i że to psychologicznie trzeba czekać
Czytam jej cały czas i puszczam ulubione piosenki bo uwielbia Domisie
Przytulankę ma od samego początku reaguje na dotyk mam wrażenie jakby się lekko uśmiechała ale może to życzeniowe
Dziękuję wam za wsparcie bez was nie dałabym rady będąc samej z tym wszystkim ♥️
 
Kochana. Jak się ma maleństwo? Już lepiej? 🥺
Myślę o was. Martwię się o Kamilkę. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.
Jak będziesz miała wolną chwilę napisz proszę co u Was?
 
reklama
reklama
Do góry