reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudna sztuka karmienia piersią

kangurki my tez od urodzenia miel;ismy butelke nuby i przez pol roku nie byla potrzebna, pozniej nauczyla sie pic herbatke to jej uzywalismy (ma 3 numerki na smuczku i w zaleznosci na ktorym daje sie pic to inavczej leci) a teraz jest nie przydatne bo Sandrunia sama trzyma butle i nie umie sobie natrafic na odpowiednia cyferke.
A fajna butla to aventu czy nuka, a wczoraj bylo same badziewie (nie umiem ci wytlumaczyc ;))
Ja mam smoczki i niekapek aventio i sa fajne, ninia je lubi. Wiec butle tez chce kupic z aventu, no i nowy ustnik do niekapka (bo ten jest caly zgryziony :p) Ale jak juz pisalam to dopiero po wyplacie :)
 
reklama
Mam pytanko do mam karmioacych cycuniem.

Co robicie jak Was wasza dzidzia ugryzie podczas jedzenia cycunia.Jula juz dwa razy sprobowala i strasznie boli i gdy mowie ze nie wolno to wtedy odbiera to jako zachete do jeszcze... :(
 
Joanno na szczescie Sandra mnie juz dawno nie ugryzla ;D

Ale kiedys bylo podobnie jak u ciebie i wtedy po prostu nie dalam jeje cyca.
Pozniej sie zorientowalam, ze jak jest glodna to cycoli i nawet jej w glowie podgryzanie, ale jak juz sie najadla to sie chyba chciala bawic. Wiec jak jej nie dalam to nie bylo tragedii.

Moze Jula robi podobnie. Jak sie naje to mysli, ze to zabawa i gryzie.
 
To chyba podobnie jak u Ciebie Martusia....To bylo przed wieczornym zasnieciem i skonczylo sie na zasypianiu bez cyca..Chyba ida jej zabki bo czesto podchodzi i probuje ugryzc np noge i wklada raczki ale malutko sie slini.a dziasla nie sa rozpulchnione wiec..poczekamy i zobaczymy... :)
 
u nas z gryzieniem było podobnie , Marcel gryzł jak sobie pojadł.

a ja zakonczyłam już karmienie piersią , od 5 dni nie karmie Marcela :p
poszło bezstresowo ;D ;D ;D
 
dzięki za gratulacje, ale naprawde nie wymagało to zbyt duże wysiłku z mojej strony.
Myśle że wieczorem napisze coś więcej co u nas
net mi strasznie muli teraz
 
reklama
Do góry