reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mama no kwota nie mała, ja mam kosztów miesięcznie około 1000zł ale to już z zusem, oczywiście tym małym. Na razie na ryneczki nie jeżdżę ale teraz się zastanawiam bo skoro w necie co nieco idzie to może na rynku też by poszło, ale znajoma była ostatnio to utargowała tylko 200zł :-( przy placowym 60zł więc słabo i chyba na razie się wstrzymam.

Jotemka zdrówka i odpoczynku, nie marudź tylko leż grzecznie:-)

Fasolka a Ty dołączysz do mnie w nowym postanowieniu?
 
reklama
witam sie noworocznie
czas sie wygrzebywac ze swiatecznego lenistwa bo pomalu nawarstwiaja sie obowiazki z terminem na pojutrze
mala rozgrzewka juz byla bo czw i pt juz w pracy---mati w szkole a reszta leniuch.uje do jutra
mam duzo optymizmu w zwiazku z nowym rokiem i tego tez Wam wszystkim zycze!
pozdrawiam tymczasem:tak:
 
Witam sie i ja w Nowym Roku:-) u mnie generalnie masakra w stosunkach partnerskich do tego robota sie mojemu sypie czyli porazka na całej lini :eek: dziecaki nareszcie jutro do szkoły bo juz nie wyrabiam :-pale zaraz ferie wiec bedzie powtorka :-p:-).


Mama05 ani nie pytaj :no: zero cwiczen:zawstydzona/y: ale z kumpela podjełysmy decyzje ze zapisujemy sie na cwiczenia i bedziemy razem chodzic wiezorami 2-3 r w tyg jak zapłace to bedzie mnie to motywowało bo szkoda kasy ;-):-)
 
Fasolka jak nic innego Cię nie zmotywuje to będzie to dobre wyjście i oderwiesz się od domu na trochę. Do bani, że z pracą nie tak, może wszystko się unormuje jakoś.

Ja się trzymam zdrowego odżywiania i ćwiczeń :-) od czwartku zleciało mi 2kg ale to takie szybko w święta nabyte to i spadek szybki:-)

A pozostałe Mamusie zajrzą tu w Nowym Roku?
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014! !!!!!!!
Wpadam, zeby dac znak zycia. Dzis juz dzieciaki mialy zajecia w szkole. Cale szczescie, bo juz ciezko bylo wytrzymac w domu. Caly czas wieje I leje, wiec nie ma jak ich zmeczyc spacerowaniem.
 
Hej Laseczki!!!

Mam dzisiaj jakiś wisielczy dzień. I nie chodzi o humor. Jestem sflaczała. Dzisiaj po raz pierwszy od ponad dwóch tygodni zostałam tylko z Artim w domu. Rano byłam totalnie skołowana, miałam samoloty etc. Odpaliłam dziecku bajkę a sama zaległa na sofie obok. Potem było lepiej, no to chwyciłam za odkurzacz, bo koty się turlają po domu i mnie to wkurza. Zdjęłam też pościel dziewczynek, kołdry wrzuciłam do wietrzenia. No i byłoby to na tyle. Nie mam siły póki co. Odkurzony hol, schody prawie całe piętro, ale jeszcze zostało trochę: sypialnia nasza i gabinet i reszta schodów - nie ma jak trzy poziomy w domu ;-)
Rozmrażam piersi kurczaka na kotlety do obiadu i jakoś będzie turlał się ten dzień :-) Miałam ambitne plany mieć energię a tu... doopa blada....
 
Jotemka - masz prawo kochana nie mieć siły i werwy, to normalne (sama zreszta to wiesz), choć mnie tez denerwowało zwłaszcza w ciąży z Alinką, że z wieloma rzeczami sobie nie radziłam, bo za ciężko, bo się męczę, a ochotę miałam za dwóch, żeby coś robić.
Odpoczywaj ile możesz i póki możesz, bo potem.... będzie z tym ciężej.

Ja też mam wenę zerową - ale wynika to z naszej "cudownej" pogody. Od czasu Xawerego cały czas wieje i leje. Głowa boli nas prawie codziennie przez te zmieniające się co chwila warunki pogodowe. Na spacer nie ma szans wyjść, bo co chwilę leje.... nienawidzę zimy na Wyspach!!!!!!!!
 
Witam z rana :-) przy śniadanku, za oknem pogoda wiosenna, dzieciaki co rusz pytają kiedy będzie zima, bo nowe sanki czekają na wypróbowanie:-)

Mama co sie nie odzywasz? Tak ostro pracujesz?

Jotemka ech te uroki ciążowe.

Katrina jeszcze trochę i będzie wiosna.

Byłam wczoraj u chirurga, dał mi skierowanie na zabieg operacyjny na przepukline pępkową a teraz się zastanawiam kiedy to zrobić bo podobno do 3 m-cy po zabiegu nie można dźwigać :-( to jak na rynki będę jeździć i ćwiczeń zakaz też :-(
 
reklama
hejka

Natkaa
jest styczeń-jest lipnie ;-)
ktos tam na cos wleci ,ale widać spadek po grudniu-wiec ..byle do marca:sorry:
a na zabieg idź -dbaj o zdrowie-ćwiczenia poczekają a przez 3 m-ce najwyżej bedziesz na necie wystawiać -przepuklina to nie żarty.


Katrina
i Tobie pomyślności :)


Jotemka
herbatkę podaję ;)

Hana
uściski ;) u siostry widze suwaczek pędzi ...


pozdrówka :-)
u nas leje......
 
Do góry