reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

hej ..

Katrina
byłam u lekarza dziś ,dostałam leki,wzięłam i już czuję lekką poprawę więc liczę ,że na dniach stanę na nogi..

Jotemka
zdrówka dla Was wszystkich ..niestety pogoda zdradliwa i wirusy latają ..
szkoda dzieciaczków:-(


Patik
jak u Ciebie ?


Natkaa
handlujesz ???


Fasolka
a Ty gdzie ????



pozdro :-)
 
reklama
witam się wieczornie

Jotemka - zdrówka dla wszystkich!!! U nas te moje choróbska to tez nastepstwo wirusa, pocieszeniem jest tylko to (o ile to pocieszenie), że sporo naszych znajomych ma to samo. Czyli też od półtora mies. walczą ze skutkami wirusa i też dopiero drugi antybiotyk zaczął pracować.

Mamusia - zdrówka!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich.
 
Hej!

Widzę że choróbska i dolegliwości zewsząd męczą:-(
Jotemka - zdrówka dla Was i siły dla Ciebie !!!
mama - ojej ale Cię dopadło:( dobrze że już troszkę lepiej
Katrina - Tobie też zdrówka, wykuruj sie do końca, i niech wiosna pomału się do Was zbliża &&&&

Mnie trudniej teraz wpaść bo dziewczynki mają wzmożone aktywności, więc przy kompie ciężko usiaść, a z telefonu nie mam jak pisać. Trochę mnie doły łapią, że jakoś dzieciaków swoich ogarnąć nie umiem, raz jest lepiej raz gorzej, emek trochę pociesza, trochę mnie stawia do pionu że przesadzam i takie tam. No ale to nie jakieś wielkie problemy. Dzisiaj odwiedziła nas niania dla Jaśka i Zosi - bardzo pozytywne spotkanie, dzieciaki od razu złapały z nia kontakt, wiem, że lepszej niani dla nich nie znajdę. Ona już opiekowała się Haneczką jak miała pół roczku, ale potem nasze drogi się rozeszły jak znowu zaszłam w ciążę. W poniedziałek jedziemy z Hanią do przedszkola do którego będzie od 1 marca chodzić. Jestem chyba bardziej podekscytowana niż ona sama :-D I do tego zielona w temacie, pierwszy raz przekazuję swoje dziecko pod opiekę instytucji państwowej:-p Jakieś rady dla mamy przedszkolaka????

Pozdrawiam ciepło:)))
 
Dzień dobry:) nie wiem co sie stało ale piszę z telefonu. Dotychczas znikała mi klawiatura z ekranu a teraz działa , przez przypadek to zauważyłam.

Miłego dzionka
 
Moje dzieciaki mają już tydzień ferii za sobą, trójka w domu 24h/dobę może wykończyć, dlatego tak rzadko zaglądam.

Mama wracaj szybko do zdrowia. Handluje ale nie idzie :-( luty marny że brak słów, jak tak dalej pójdzie to nawet na mój malutki zus nie zarobię.

Jotemka zdrówka dla Ciebie i rodzinki, u nas małe przeziębienia, u mnie zatoki ale póki co bez antybiotyków i mam nadzieję, że się uda z tego wygrzebać.

M. ma wolne, działa na nerwy, niby cały czas coś robi a roboty jakoś mało co ubywa, wydaje mi się że co dzień to więcej do zrobienia.
 
witam i ja ..po pracy pojechaliśmy od razu do Leroy M kupić kamień ozdobny na ściany do korytarza i duuże lustro-lustro już wisi a kamień mąz zaczął kleić -zawsze to już jedną ścianę zrobi :-p kupiłam też poduchy ozdobne na wypoczynek-z wzorem zielono-turkusowym..


Natkaa
powodzenia w handlowaniu ..ja jestem mega zdziwiona bo w tym pierwszym tygodniu zarobiłam na wynajem lokalu i rachunki-a wynajem mam 1200zł:shocked2: u nas też tydzień ferii za nami -mąż był z dziećmi i sufit w korytarzu podwiesił..
a od poniedziałku ja z dziećmi-w palnie kulki (takie jak w Ikea) ,basen i kino..


Katrinka
dziekuję ...biorę leki zapisane przez lekarza..cos dają ,ale szału nie ma .
wczoraj mąż mnie leczył :-pw uroczej pozycji-na kłodę :eek::sorry: ale niewiele dało ..


Patik
przedszkole u Was mówisz....bedzie si-dziecko tylko musi u Ciebie widzieć pewność siebie ..nawet jak się rozklei i popłacze..spokojnie ,ale stanowczo trzeba wytłumaczyć ,że tu są dzieci ,zabawki i ciekawe zajęcia i będzie super a mamusia niedługo wróci-po obiadku czy po deserku-nie wiem kiedy planujesz Ją odbierać ..
trzymam &&&&&& za powodzenie misji :-D



ściskam na płasko :))
 
Bry z rana

Mamusia - bierz leki, bo wiesz ze zdrowiem żartów nie ma. Ja w piatek byłam jeszcze raz - bo antybiotyk mi się kończył, a ucho nadal zatkane i dostałam jeszcze jakieś krope do nosa, żeby z zatok wszystko zeszło i jkuż jest lepiej, bo słyszę na ucho - wreszcie po półtora mies.
 
Hej
Katrina zdówka
Natkaa, cieprliwosci
Patik, powodzenia z nianią :-). Za długo nie celebrujcie rozstań w przedszkolu. Najlepiej jak tato odprowadza - oni są mistrzami w rozstaniach ;-) krótko i na temat, a dzieci też wiedzą co to pożegnanie z tatą, który chodzi codziennie do pracy.
Mamo, wracaj do zdrówka
A ja nadal chora i dzieci też. I nie mam siły i humory, i pralka się psuje i koszt naprawy 700-800zł...
 
jestem ..byłam z dziećmi na kulkach w C handlowym i inne przyjemności też zaliczone..kupiłąm sobie 2 pary spodni w rozmiarze 36 :-D więc i ja zadowolona..
teraz dzieci na ogrodzie od godziny ..mamy piękne słonkooo ,że aż miło :-D:-D


Katrina
dzięki ..biorę leki i w końcu dzis jest lepiej ..


Jotemka
jak taki koszt naprawy to ja bym nową wzięła....ale to ja :sorry2:



miłego dnia ..wstawiłam drugie pranie dzis i własnie sie kończy prać więc lecę rozwiesić ..
 
reklama
Jotemka - kurcze to nieciekawie - zdrówka!!! A pralka - te wszystkie urządzenia psują sie w najmniej odpowiednim momencie (tylko, że nigdy nie jest dobry moment na zepsucie się pralki czy lodówki).
 
Do góry