reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Mamusia - ale Ci zazdroszczę - tez bym tak chciała, choć na 5 minutek.... ach słoneczko, ciepełko...

Jotemka - fajny taki leń, a ja się polenię jeszcze bardziej i jutro pranie nastawię.

U nas ferie są w tym tygodniu, wczoraj bylismy w Dublinie - całodzienna wycieczka, bo to od nas jakieś 280km (w jedną stronę), ale nawet fajnie minął dzień. Dzieciaki nawet spokojnie ten dzień przetrwały, więc daliśmy radę.
 
reklama
Cześć laseczki!
Witam z kawką. Moje dzieci mają ferie - wróciły z zimowiska i... śpią jeszcze. Młodsze są w przedszkolach, więc mam chwilę na net choc pranie czeka i piszczy....
Mnie wkurza choroba, która odpuścić nie chce a męczy mnie okrutnie. Kaszlę jak stary gruźlik. Mam dość. Serdecznie. Jak się wkurzę to w końcu pójdę do lekarza, który mi powie: miód, cytryna, czosnek, malina.... Czyli generalnie nic nowego :-)
Wiecie że to już w tym tygodniu tłusty czwartek????? Normalnie aż faworki zrobię, bo te z cukierni zabijają ceną!!!! A pączki sa jakieś takie.... pospolite.
 
Hej Laseczki!!!
Juz marzec!!!!! Ma sie ku wiośnie!!! No nie mogę!!!!
Jeszcze dzis i jutro łasuchowanie a potem.... potem post i u mnie wielkie oczekiwanie bo termin w Wielkanoc. Czekać będę zatem podwójnie.
Laseczki dobrego tygodnia.
Sempe witaj. Cieszę sie, ze zajrzałaś!!!!
Mamo, czekoladke zjadłam wirtualna, dzięki!!!
 
witam po kawie..lecę zaraz do pracy,ale wleciałam sie przywitać :)


Jotemka
oczekuję Twojego maluszka razem z Tobą :)



u nas remontowo-mąż skończył korytarz i taki zadowolony ze swej pracy ,że postanowiliśmy zrobić też sypialnie,tak więc u nas praca wre-wczoraj odświerzyłam sufit na biało i przemalowałam na inny kolor ściany..kamień już w 1/3 połozony-zamówiliśmy obraz--> taki o Galeria Obrazów Drukowanych
przyjdzie jutro to po zamontowaniu dalsze prace z kamieniem ..potem ledy ,świece..mmmmmm się rozmarzyłam


to tyle u mnie ..
miłego babeczki ;)
 
Jotemka, to już niedługo Ci zostało, zleci do Świąt :-)

Mama dawaj fotki po remoncie, jak intereski? U mnie marzec zaczął się nieźle ale zaraz będzie po wszystkim bo w czwartek idę do szpitala z przepukliną i rynki mi odpadną a szkoda :-(

Ja poszłam na solar z miesiąc temu po 7 minutach nie mogłam przez trzy dni spać na plecach a pośladki miałam bordowe, istny ogień.

Miłego popołudnia
 
witajcie

Jotemka - oj to Ty już na końcóweczce, ale to zleciało.... czekamy w takim razie na maluszka.

Mamusia - ale rozpędziliście się z tymi remontami... nono, fajnie. Prosimy potem o fotki.

Natka - o kurcze, to niefajnie, ale lepiej zoperować toto, bo przepuklina to nic dobrego. Powodzenia.

A u nas noc z piatku na sobote była okropna - Kuba co 1,5 godziny się budził z płaczem, miał temperaturę, ciężko było go uspokoić. Cała sobotę go przenosiliśmy - kręgosłup wieczorem mi wysiadał. Płakał tak, jakby go łapały jakieś ataki bólu - mąż podejrzewał, że to może brzuszek. Zapytałam gdzie go boli - pokazał koło uszka. Na szczęście to nie uszko, tylko kolejna piątka. W niedzielę to już było zupełnie inne dziecko. Pocieszam się, że została jeszcze tylko jedna piątka i kończymy z ząbkowaniem.
 
reklama
witam sie ..
podłoga schnie to ja z kawą na bb.

Katrina
ehhh jak męczą te ząbki..&& ,żeby ta ostatnia wyszła mniej boleśnie i dała odpocząć i Wam i Qbie.
no rozpędzilismy sie remontowo bo mężowi dobrze idzie wiec lecimy z koksem :-p


Natkaa
będą pikczery :-)
a co do biznesu to spoko ...luty nie był zły a tak sie go bałam :sorry2:
ogólnie wszystko do przodu..cieszę się ,że i u Ciebie dobrze...&&&& za operację:blink:



Jotemka
jak u Ciebie ??



miłego kobietki :-D
 
Do góry