reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

jestem po pracy ..

Martika
ja też nie najlepiej -kaszlę ,że mało płuc nie wypluję ,jadę na lekach ale póki co poprawy nie ma ..kaszel suchy i męczący w pień -cała klata mnie boli.



Jotemka
a u Was cosik lepiej ?:blink:
synek widzę chce zachować tradycję i też wyjdzie przeterminowany ;-)



u nas własnie burza była,teraz pięknie pachnie.
 
reklama
Hej!
ja tez z kawunią wpadam....
Mam stres, zaraz jadę na Ktg które pewnie znów okaże sie cudownie książkowe, nieporodowe a szyjka długa i zamknięta... Mały prawie sie nie rusza dzisiaj, wczoraj było trochę skurczy ale bez szału.
Sciskam ciepło.
 
mama zdrowka zycze, ehh te chorobska :wściekła/y:
Jotemka uparciuch z tego Twojego Mareczka, podziwiam Twoja cierpliwosc, ja to bym wariowala, juz przy Nadii ktorej porod zaczal sie dokladnie pare minut po terminie ;-) bo mialam termin na 4.02 a wody mi odeszly 2 minuty po polnocy 05. to juz nie wiedzialam co z soba zrobic ;-) mam nadzieje, ze jednak malec sie zdecyduje i obejdzie sie bez oxy &&&&&
 
Jotemka
jak po ktg??? skurczybyki som?


Martika
no z chorobami to szlag trafia..sama znowu skrzypię i kaszlę ..mam nadzieje ,że nie bedzie tak jak ostatnio ,że 4 dni nie mówiłam bo straciłam głos.



jutro po pracy jadę na targi kosmetyczne może coś wypatrzę :-p
 
Hop hop
Ja w łóżku sama. Córka nocuje u sąsiadki a mąż ma wychodne. Zaraz przyjedzie jego kuzynka na weekend jak zawsze. Trochę mnie tylko drażni że tak późno.
Jotemka trzymam kciuki za szybki poród! !!!
 
reklama
Jotemka Ty już na końcówce, ale zleciało, szybkiego porodu

Mama ja też chora i też właśnie taki kaszel mnie męczy okropny, jak mnie złapie i bym niczym nie popiła to by mnie zadusiło. Mam do Ciebie pytanko odnośnie lakierów hybrydowych firma Simply Nails jest taka w miare czy słaba? Jakie lakiery polecasz? Chcę sobie z sąsiadką kupić na spółkę :-)

U mnie interesik powoli się kręci, ale czasu brak na wszystko zwłaszcza że sezon ogródkowy rozpoczęty i ciągle coś do zrobienia jest koło domu

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie
 
Do góry