reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Melduję się tylko ze zyje choc było niezawesolo.
Leze sobie od kilku dni w szpitalu w domu Armagedon... Nic nie funkcjonuje. 3rodziny wywrocone do góry nogami

Mialam mega bole od paru dni aż pewnej nocy stracilam przytomnosc, niedowlad i belkotanie. Jestem na neurologii i już Wrocilam do siebie. Pewnie zostane tu jeszcze z tydzień, podejrzewają TIA napady niedokrwienne które mogą prowadzić do udaru.
To tyle, smutno mi..

Buzki
 
reklama
Hej!

Sempe - zdrowia i sił życzę, coś mi się wydaje, że za dużo na swoje barki wzięłaś, jak przeczytam Twojego posta to aż ciarki mnie przeszły:( ściskam mocno i wracaj do formy, a przede wszystkim uważaj na siebie
mama - &&&& za Twojego tatusiam, oby było tylko lepiej!
martika - Gratki! Super że się udało!!!! Teraz tylko czekać na bejbika:)
katrina - Gratki dla koleżanki - niezły klocuszek urodziła:)
bedismall - jaki kryzys kochana? sił życzę! Bystra dziewczynka z Twojej córci. No a najmlodsza też daje powody do dumy, brawa za pierwsze kroczki:)

U mnie tradycyjnie brak czasu króluje, w tygodniu to nie wiem jak to się dzieje ale dzień biegnie za dniem tak szybko, że nie nadążam. Jaśko łobuzuje, a z drugiej strony to taki wrażliwy mężczyzna. Ostatnio jak grałam z Hankę we frisby i przez przypadek dostała w bużkę to się rozpłakała, a Jasio tak na nią patrzył jak płacze i mu się tak smutno zrobiło, że sam zaczałął robić minki podkówki, oczka napełniły się łzami, i tak po jednym policzku łezka spłynęla. Taki empatyczny ten mój chłopak. Hania z Zosią raz sie kochają a raz wojny toczą - więc też się nic w tym względzie nie zmieniło. Pół maja trochę chorowaliśmy, stąd odwołałam urodziny Hanusi, a teraz jak juz jesteśmy zdrowi to gości nie umiem zgrać bo terminy nie pasują i już zaczynam się denerwować:(

Mam tez prośbę do Was...moja przyszła bratowa bierze udział w konkursie Miss Polski na wózku, dwa lata temu miała wypadek i wypadła z 2 piętra kamienicy , ciagle się rehabilituje, robi postępy ale niestety nie potrafi chodzić, więc jeżdzi na wózku. No i zglosiła się od tego konkursu, bo to jakby nie było szansa na nowe kontakty, możliwości dodatkowej rehabilitacji. Żeby przejść do kolejnego etapu trzeba byc w pierwszej "10" . Głosować można raz dziennie wysyłając smsy TC. JEDYNA. 77 na numer 72068, niestety płatne są 2,46 zł. Niby nie dużo, ale zawsze to jest jakiś koszt, my wysyłamy ile możemy, ale widać że konkurencja nie śpi;-) Więc proszę o wsparcie, jeśli oczywiście macie możliwość...to jest link do tej strony Kandydatka#77 - Aneta Kozioł

pozdrawiam ciepło:)
 
helka ..

Martika
gratkii zdania egzaminu ;) widzisz jak fajnie poszło :))

Sempe
zdrówka dla Ciebie kochana ...
współczuję przeżyć .


Patki
&&&&&&&&& za bratową -ja wyślę smska :)
fajnie,że wleciałaś ..a synek kochany!!!



pozdrawiam wszystkie mamusie .


u mnie taki zapierdziel w pracy ,że wczoraj nosem ciągłam po ziemi jak wracałam do domu po 22-od 8 rano.
 
Dziekuje dziewczyny za Gratulacje, nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze udalo mi sie bez problemow za pierwszym razem tutaj :-)
Bedismall
gratuluje wszechstronnie uzdolnionego dziecka :-) mam nadzieje, ze wrzod poszedl juz w niepamiec ;-)
sempe duzooo zdrowia i sil oraz by lekarze znalezli dokladna przyczyne, bys mogla wrocic do pelnego zdrowia i sprawnosci, bez strachu, ze to sie powtorzy
patik no terz to juz spokojnie moge czekac na lilly, :-) a czas leci i leci bo ciagle cos jest do zrobienia na szczescie :-) ooo jaki ten Twoj maly mezczyzna wrazliwy na krzywde siostrzyczki, kochany :tak::tak: kciuki by udalo sie termin urodzin zgrac :tak: i za wasza prywatna miss... ja niestety nie moge pomoc :-( bo nie mam polskiej kom
mama mam nadzieje, ze dzis odpoczywasz :tak:
udanej rodzinnej niedzieli wam zycze :-)
 
hejka...
ja bez humoru :sorry:
auto na klękło ...dzis dzwonił mechanik-->1200zł trzeba szykować :-( a zaczęłam już odkładać na wakacje i znów lipa...

ehhh życie ..

dziś dzieci nie poszły do szkoły bo nie miałam jak ich zawieść ..liczyłam ,że dziś wieczór auto będzie ..ale nie...będzie u mechanika tydzień :eek:
muszę się do sąsiadów przejść i poprosić o zawiezienie dzieci..



ściskam Wam kobietki..
 
ojj mama wspolczuje, nam sie tak nieladnie poprzednie auto posypalo, jak mielismy moich rodzicow odwozic na autobus do PL , po narodzinach Livcii, naprawa kosztowala nas grubo ponad 2000 euro :wściekła/y: teraz to van na firme jest, jakby co naprawa pojdzie w koszty firmy, ale oby nic sie nie dzialo tfu tfu tfu
ciekawe dlaczego zwykle jak cos sie planuje, to wyskakuje potem cos innego, pilniejszego :wściekła/y:
moj maz dzisiaj pojechal na drugi koniec Niemiec i zostawil papiery z auta i klucze. A ja stwierdzilam, ze skoro prawko dostalam od razu, to jak sie nie odwaza pojechac, to na nic cala nauka i egzamin i pojechalam. Zero ofiar, auto cale, pojechalam do sklepu, wrocilam zaparkowalam przed garazem i jestem z siebie mega dumna :-):-):-):-):-):-)
 
Martika
no dokładnie ..zawsze kuźwa coś wyskoczy wrrrr

jutro ruszamy z łazienką u góry-płytki na podłogę i ściany ..gościu ma się do piątku uwinąć ---> lepiej dla niego ,żeby dał radę :sorry: bom bojowo nastawiona przez to auto:dry:


gratuluję Ci wyprawy samochodem -świetnie !!
 
reklama
hejka..

Auto dzis o 8 odebrałam ..zapłaciłam i muszę szybko zapomnieć .....................:sorry2:

łazienka zrobiona w 1/3..dziś pan już robi od pół h..szacuje ,że skończy dziś płytki na ścianach i przygotuje podłoge na jutro..
jutro płytki na podłodze i fugowanie ścian..
w piątek fugowanie podłogi i sprzątanie..




jak u Was dziewczyny po burzach????
u nas lało ale burzy nie było ...teraz pada i bardzo dobrze bo rosliny aż piszczą o deszcz ...ile można podlewać a to i tak niewiele daje..




miłego dnia słoneczka.

idę myć głowę i zaraz do pracy-zaczynam woskowaniem bikini :cool2:
 
Do góry