reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"tylko nie mów żonie"

Muszelko mysle ze jak pobedziesz tu troche dluzej to sama sie zorietujesz ze lepiej nieraz pobawic sie w detektywa niz byc oszukiwanym przez dajmy nato nastepny rok....:sorry:bo i takie przypadki tu byly:tak:

A wracajac do twojego ostatniego zdania:-Dkazdy ma jakiegos bzika.. jedni lubia szpiegowac drudzy bawic sie w psychologa :sorry:
 
reklama
Jestem/bylam na wielu forach. I w PL, i w SWE. BB nie jest gorsze od innych, a moze lepsze. Mam rozne doswiadczenia, lacznie z problemem przywlaszczania sobie historii innych forumowiczow, lub wklejaniu zdjec obcych dzieci jako wlasne. Takze wiem co to sa trolle na forach. Jednak wole byc ostrozna w wyciaganiu pochopnych wnioskow. A jesli nawet kogos "rozszyfruje" to wole poprostu darowac sobie z nim dyskusje. I tyle.

Cyt." ...jedni lubia szpiegowac drudzy bawic sie w psychologa" - Ciekawe ktorzy sa milej widziani i robia wiecej dobrego na forach. A tak na marginesie to wlasnie takie podejscie do tego co pisze czasem zniecheca mnie do jakiegos forum. Jesli tu jestem to tylko dlatego aby dzielic sie swoim doswiadczeniem i moze komus oszczedzic uczenia sie na wlasnych bledach.
A w psychologa sie nie musze bawic bo jestem terapeuta od wlasnie takich problemow (mimo, ze teraz nie prowadze praktyki).
Pozdrawiam
 
Hej no dziewczyny.Dajmy sobie spokój.

Zdziwił mnie pierwszy post założycielki tematu.Jakieś określenia Georgina,Fred.Nie zakumałam,że to jakieś chyba nicki by nie rozpoznano dziewczyny w sieci (tak to ja sobie tłumaczę).
Myślałam naprawdę,że to jakiś cytat z książki :szok:
Agnieszka powinna na samym początku wyjaśnic o co biega .Kto to Fred i Georginia.
Starałam się pomóc.Przynajmniej się starałam.
To prawda,ze od czasu wysypu trolii zrobiłyśmy się bardziej podejrzane i mniej ufamy.
Ale prześledziłam posty Agnieszki i jednak nie wydaje mi się kimś podszywającym się....
Zapytałam o bloga,dlaczego przepisuje posty,ale mi nie odpowiedziała.
:no:
Trudno.
Chciałam pomóc,zadawałam "pomocnicze" pytania,ale na nie też nie uzyskałam odpowiedzi.:baffled:
Tak więc albo wracamy do tematu,albo wątek zamykam :sorry:
 
Po tym wszystkim co tu przeczytalam... dochodze do wniosku, ze kolezanka Agnieszka nie ma problemu z mezem... za to na pewno ma wielki problem ze soba :baffled:
Agnieszko! Zaczelas pisac swoje posty od tego, ze maz Ci nie mowi wszystkiego, potem zaczelas wylewac zale innej kategorii :baffled::baffled::baffled::baffled: Mysle, ze sama nie wiesz o co tak na prawde Ci chodzi :baffled::baffled::baffled::baffled:
Nie wiem jak dokladnie u Ciebie jest i czego tak na prawde pragniesz od zycia....... ale jezeli jestes z mezem tylko dla dziecka, to radze sie dobrze zastanowic nad odejsciem od niego :sorry: uwierz mi, ze nie ma nic gorszego jak dziecko nieszczesliwych rodzicow robiacych dobra mine do zlej gry :baffled: a jeszcze gorzej dobrej miny nie robic :baffled:
Tekst o wrozce ;-) bezcenny ;-)

Nie rozumie tez jak mozesz oczekiwac od meza, aby codziennie mowil Ci, ze Cie kocha :baffled: nie slowa sie przeciez licza, a czyny :tak:

Z tego co wywnioskowalam z Twoich postow jestes bardzo mloda i nie wiele w zyciu przezylas stad tez pewnie wymyslasz sobie problemy jakich na prawde nie masz :baffled:


Jezeli nie jestes trollem to wez sie w garsc i przestan marnowac sobie zycie na niepotrzebne zale..... uwierz mi szkoda zycia :tak:a jezeli jestes trollem, to zmykaj czym predzej .....
 
Ostatnia edycja:
anineczka jaka ty szlachetna! przecież napisałam " A to już blooga mieć nie wolno?" A na resztę pytań nie odpowiedziałam bo zaczęłyście jakieś głupie podejrzenia. Ale dzięki skoro to co napisałam brzmi jak z książki. Tylko za to mogę podz\iękować, choć pewnie książkę nazwałabyś kiepską.
 
anineczka jaka ty szlachetna! przecież napisałam " A to już blooga mieć nie wolno?" A na resztę pytań nie odpowiedziałam bo zaczęłyście jakieś głupie podejrzenia. Ale dzięki skoro to co napisałam brzmi jak z książki. Tylko za to mogę podz\iękować, choć pewnie książkę nazwałabyś kiepską.
Ale dlaczego jesteś niegrzeczna?
W dalszym ciągu nie czytasz ze zrozumieniem.
Ależ oczywiście bloga można miec.Nikt nie zabrania go miec.
Tylko nie odpowiadasz na pytania jakie się Tobie zadaje.
Taka konwersacja nie ma sensu.
Nie dziwi Cię,że jesteśmy podejrzliwe? Jeśli zadałam Ci pytanie,ja osobiscie a ty odpowiedz do mnie wyjaśniasz na blogu min. :eek::eek:
I nie chodzi mi o to,że Twój problem brzmi jak z książki ale po pierwsze cudzysłów a po drugie jakieś nazwy osób...
 
Ostatnia edycja:
Jestem/bylam na wielu forach. I w PL, i w SWE. BB nie jest gorsze od innych, a moze lepsze. Mam rozne doswiadczenia, lacznie z problemem przywlaszczania sobie historii innych forumowiczow, lub wklejaniu zdjec obcych dzieci jako wlasne. Takze wiem co to sa trolle na forach. Jednak wole byc ostrozna w wyciaganiu pochopnych wnioskow. A jesli nawet kogos "rozszyfruje" to wole poprostu darowac sobie z nim dyskusje. I tyle.

Cyt." ...jedni lubia szpiegowac drudzy bawic sie w psychologa" - Ciekawe ktorzy sa milej widziani i robia wiecej dobrego na forach. A tak na marginesie to wlasnie takie podejscie do tego co pisze czasem zniecheca mnie do jakiegos forum. Jesli tu jestem to tylko dlatego aby dzielic sie swoim doswiadczeniem i moze komus oszczedzic uczenia sie na wlasnych bledach.
A w psychologa sie nie musze bawic bo jestem terapeuta od wlasnie takich problemow (mimo, ze teraz nie prowadze praktyki).
Pozdrawiam


no to jako terapeuta i osoba doswiadczona w tej materii powinnas szybko wylapac ze cos tu jest nie tak..:rofl2: i tak jak Sawa napisala ,, ma wielki problem ze soba,,
wystarczy przejrzec posty Agnieszki pisane przez nia na tym forum a notki z bloga...bije roznica az milo;-)pewnych rzeczy sie nie da zmienic.. formy pisania ,tak to juz jest....
a poza tym odrobina spostrzegawczosci i widac odrazu ze nie ma tu ani jednego posta napisanego przez Agnieszke (takiego od siebie tylko sa same notki z bloga)

A ja nie lubie jak sie ktos bawi moim kosztem a w jej wykonaniu to byla zabawa .. bo czemu milo sluzyc wklejanie notek :confused2:...
 
"...widac odrazu ze nie ma tu ani jednego posta napisanego przez Agnieszke" - jestes tego w 100% pewna?
Ze tez Wam sie chce.....Ja nie mam nawet zamiaru szpiegowac postow forumowiczow w niewiadomo jakim celu. Nie widze zadnej satysfakcji na przylapywaniu ludzi na klamstwie. Ja koncentruje sie na tym co zostalo napisane na tym watku. I tyle. Az tak mi sie nie nudzi.

Nie myl terapeuty z jasnowidzem czy szpiegiem. Jesli nawet mam jakies podejrzenia to poprostu jestem ostrozna w komentarzach. Natomiast to co pisze nie jest zastrzezone tylko dla jednej osoby. Czytaja to inni i jesli nawet temat zaklada troll to moze z porady skorzysta ktos w potrzebie.
Dla mnie temat szpiegow i trolli jest tu zamkniety. Pozdrawiam
 
reklama
no nic nie ma co tu z Toba polemizowac :-D:-D:-D

Moderator np. to tez w jakims sensie ,,szpieg,, pilnujacy aby takie osoby jak Agnieszka nie nabijaly nikogo w butelke ..:confused2:a tutaj jest ich mnostwo..... no sami szpiedzy:-D:-D:-D

i nie myle terapeuty z jasnowidzem buhahahha :-):-):-)bo ja nigdzie nie napisalam o jasnowidztwie jedynie o spostrzgawczosci

no ale coz niektorzy ludzie nawet z trollami lubia pisac ... byle by mogli sie w jakis sposob spelnic i wykazac ....moze to tez dla nich w jakism sensie terapia;-)


Pozdrawiam Cie Muszelko i bede twoim czytelnikiem( i nie kpie tu bron Boze);-)
 
Do góry