reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

jak wygląda alergia??
mała nigdy nie miała prócz potówek niczego na buzi a teraz wyskoczyły jej 4 plamki, nie wiem jak to opisac, bo dość duże te plamki są:eek: wczoraj ja posmarowałam emulsją 30f może to od niej i od potu bo mała nam sie strasznie poci, wyglada jak plamki różyczkowe, oby nie.I nie wiem czy iść do lekarza z powodu 4 plamek czy poczekac:sick:

A w dotyku jakie sa? Szorstkie? Bo jak lekko szorstkie to moze to byc alergia...
Powiem Ci, ze te kosmetyki z filtrem wysuszaja...Przynajmniej Sarze przez ostatnie dni wysuszyly troche skore na buzce.
 
reklama
A moze to poparzenie sloneczne? Moja babcia wyglada jak muchomor, jak wyjdzie na slonce. Zaraz dostaje plamek na buzi.
 
to jednak chyba pryszcze bo ma je tylko na jednej stronie buzi i to tej na której wczoraj na tym upale spała a jak się obudzila to tę stronę miała mokra od potu:baffled:
 
mada moze to od potu i ciepła(gorąca)???



ja tylko szybko napisze ze z cycusiem ewy wszystko w porządku,to są zmiany estrogenowe po kurczakach.ewka je głównie kury bo na resztę jest uczulona a te sprzedawane w sklepach z ferm są pasione hormonami zeby szybciej rosły no i mogło to spowodowac takie skutki. takze mamy zakaz jedzenia kurczaków i mam obserwować czy to znika, jak nie to wtedy do endokrynoloa,ale ewka od kilku dni nie jadła mięsa i juz widze ze jest mniejszy.gorzej ze zmianami skórnymi,jest tak wysypana ze nie moze spać. strasznie ją to swędzi. zapytałam czy nie ma czegoś zastepczego zeby jej tymi sterydami nie szprycować praktycznie co miesiąc, no i dostałyśmy nowe maści i leki. i 2 stówki zostawiłam w aptece na 1 mazidło.ale trudno,najważniejsze ze to nie sterydy,bo kto wie jakie skutki uboczne by z tego wyszły np. za 10/20 lat.
no i jak skończy rok bedziemy robić testy żeby ja zacząć jakos kierunkowo leczyć bo naprawdę wierzcie mi ze z tą alergią to jest masakra. mała budzi sie w nocy i rzuca po całym łóżeczku tak ja wszystko swędzi.:no::no::no:
 
kurcze Aga, faktycznie z tą alergią macie przechlapane :baffled: dobrze, że już wiesz co z cycusiem, ale w sumie co teraz biedna Ewcia będzie jeść:confused: w słoiczkach Gerbera można kupić indyka. może spróbujesz Ewci dać?
 
Aga, dobrze, ze lekarz zdiagnozowal Ewcie. Sama chemia w naszym jedzeniu... A z ta alergia, to przechlapane... :-( Bardzo Wam wspolczuje... Ty tez sie z tym niezle meczysz...
 
reklama
Do góry