reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

no dobra:-D moja lekarz mówiła, że po 10 dniach od terminu wywołują, a wcześniej to jedynie jak coś jest nie tak, więc nie strasz, bo ja mam nadzieję, że wszystko się samo rozkręci
 
reklama
no dobra:-D moja lekarz mówiła, że po 10 dniach od terminu wywołują, a wcześniej to jedynie jak coś jest nie tak, więc nie strasz, bo ja mam nadzieję, że wszystko się samo rozkręci

Mi się wydaje,że Ona wyraziła na to zgodę. Sama pewnie miała nadzieję,że pójdzie dzięki temu szybciej...
 
Helloł!

Udało mi się w końcu sprawdzić wynik na GBS - Streptococcusa nie wychodowano. Cieszę się niezmiernie :) Teraz tylko trzeba pilnować, żeby mi się wynik nie zdezaktualizował ;)

Kasiulec. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
słabo trzymałyście, w środę oprócz ktg będę mieć jeszcze usg, żeby sprawdzić ile waży, póki co powiedzieli, że małej się nie spieszy
 
Hehe, oj widzę, że się dzieje dzieje :D Ja w pt miałam lekarza i ponoć szyjka skróciła się o połowe i tworzą mi się świetne warunki do porodu, chociaż ja mam wrażenie, że nic tam się nie dzieje :p A wczoraj miałam usg i Staś wyszedł młodszy o tydzień i termin z wczorajszych pomiarów na 22.02 :p A waży pi razy drzwi 3080 :) No, zobaczymy, kiedy wybierze się na ten świat, hehehe :D
W każdym razie ja pewnie będę jedną z ostatnich :D
 
no to spiesz się, biegaj, bo w sumie szanse na spotkanie mamy :-) po terminie to już badanie konkretniej wygląda, skoro mam je mieć co 2 dni to może faktycznie one sprawią, że kiedyś urodzę, córa skacze w brzuchu, więc chyba aż tak ciasno to tam nie ma, w końcu przytyło się te 19kg (najważniejsze, że zmieszczę się w 20)
 
reklama
My też po wizycie. Oliwier waży ok 2950g rośnie prawidłowo. Lekarz powiedział że dobrze by było żebym w ciągu 2 tygodni urodziła. Łożysko jest już dojrzałe. Miałam też stymulacje szyjki, jak to bolało :baffled::szok: ale efekty czułam przez całą noc.
Żelazo jest już w normie ale mam mało płytek krwi, musiałam iść dzisiaj na pobieranie z ręcznym liczeniem płytek, jak wynik będzie gorszy to czeka mnie leżenie na oddziale :baffled:
 
Do góry