reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Ja mam dużo kosmetyków zwłaszcza tych dermokosmetycznych, które lubię niestety są drogie więc moim sprawdzonym sposobem jest robienie zakupów w sklepie dermo ziko bo tam co jakiś czas są organizowane tygodnie z marką podczas których kupuje kosmetyki w obniżonych cenach.
 
reklama
Podejście mojego taty :D ale dla kobiet zdecydowanie lepsze są inne kremy. Ja osobiście polecam dermokosmetyki, najchętniej kupuję je w ziko dermo bo mają najwięcej promocji
 
A mi najprzyjemniej się stosuje balsamy z BIelendy - nie dość, że ładnie pachną to jeszcze efekty widoczne :)
 
A mi najprzyjemniej się stosuje balsamy z BIelendy - nie dość, że ładnie pachną to jeszcze efekty widoczne :)

a mi bardzo pasują balsamy i przeróżne peelingi z Eveline, lubię serię slim extreme i z arganem, złota seria z vanilią ma piękny zapach, a slim extreme to już klasyk na celullit ;)
 
Seria Sexi Mama z Bielendy- przetestowalam wszystkie kosmetyki, kazdy jest super, ale najbardziej polubilam sie z nawilzajacym balsamem :) namówilam nawet moja siostre, ktora jeszcze nie jest mamą, do jego stosowania- i rowniez jest zadowolona :)
 
reklama
Ciągle wracam do kosmetykwo oeparolu ;), już mnie w aptece rozpoznają ;), ale fajne sa, teraz mam na dzięń i pod oczy hydrosense, dobrze moja skóra na nie reaguje, nie są jakieś obciązające chociaż nawilzają
 
Do góry