reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upławy , mleczny śluz

PaulinaS98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Styczeń 2022
Postów
67
Laski czy może któraś z was miała taką sytuację że okres się spóźniał , ogólnie śluzu nigdy przed nie było a nagle pojawił się mleczny , test ciążowy negatywny , okresu brak .. czy potem okazało się że którejs wyszedł pozytyw ? :)
 
reklama
Laski czy może któraś z was miała taką sytuację że okres się spóźniał , ogólnie śluzu nigdy przed nie było a nagle pojawił się mleczny , test ciążowy negatywny , okresu brak .. czy potem okazało się że którejs wyszedł pozytyw ? :)
Pewnie się rozkręci... W dniu spodziewanej miesiączki juz powinien wyjść pozytywny. Robiłaś test z porannego moczu? Ile Ci się spóźnia okres?
 
Pewnie się rozkręci... W dniu spodziewanej miesiączki juz powinien wyjść pozytywny. Robiłaś test z porannego moczu? Ile Ci się spóźnia okres?
Powinien być wczoraj , upławy od dwóch dni, piersi mogą eksplodować , nudności jak cholera , a test robiłam nie z porannego moczu.
 
A jakieś dodatkowe objawy ?
Ból piersi przy uciśnięciu od zewnętrznej strony i zgrubienie w lewej ( chyba gruczoły mogą się powiększać ale nie wiem ) czuję się bardzo ciepła jak by mnie choroba zwijała tak od środka ale bez palenia w gardle płucach itp. jak to zwykle bywa przy infekcjach, najzabawniejsze jest to że nasilenie tych objawów jest wieczorne w ciągu dnia w pracy jestem mam co robić nie zwracam uwagi na to, senna nie jestem i zmęczona też nie ale bardziej taka apatyczna i leniwa poprostu wczoraj np poszłam spać o 20 i dopiero o 06 wstałam 😅 ogóle od 3 dni mam takie dziwne objawy, wcześnie tylko jajniki gdzieś tam czasem zakuly ale nic ekstra . I dziwnym śmiesznym "objawem" jeżeli to ciąża to zatykają mi się uszy od kilku dni i piszczy mi w lewym uchu może to śmieszne ale nie miałam tak nigdy 😅
 
reklama
Do góry