reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uporczywy łupiez....

Witam
ja podczas ciazy i po porodzie mialam straszny lupierz., znajomy polecil mi szampon o nazwie T-gel , ktory mozna kupic w tesco i w kazdej aptece.Wyprobowalam i poskutkowal . Polecam.:tak:
 
reklama
Ja mogę polecić szampon przeciwłupieżowy Vichy (zielony do suchego łupieżu...czerwony jest do mokrego (?);-) ). Pomaga po kilku użyciach,ale łupież wraca, jak zacznie się używać innych szamponów. Zapach pozostawia wiele do życzenia,ale można używać odżywek,których zapach jest o wiele przyjemniejszy. Można też używać lakierów do włosów i innych "poprawiaczy" fryzury:)...
W moim przypadku nizoral ani inne cudowne środki nie pomogły...
 
A ja polece rewelacyjny Xerial Capilailre Który doskonale radzi sobie z chorobami skóry głowy, polecany właśnie przez dermatologów. Niestety cena trochę odstrasza bo w aptece to około 50-60 zł ale już po użyciu go 4-5 raqzy nie maśladu po łupeżu, łuszczycy czy ciemiueniuszce. Taak więc polecam!
Ja wyprobowalam powyzszy polecany....co prawda stosuje od niedawna, ale widze znaczną poprawę. A cena w aptekach internetowych o wiele przyjemniejsza :-)
 
a może za często myjesz włosy i suszysz za bardzo suszarką?
spróbuj trochę łagodniej podejść do włosów - niech schną same (niedługo będzie cieplej, to trochę łatwiej)
 
witam A jA BYM RADZIŁA WYBRAĆ SIE DO DERMATOLOGA :tak: i juz mówię dlaczego .Ja mialam duży problem i myslałam ze to łupież Stosowalam wszelakie specyfiki wlasnie na łupiez i załatwilam sie totalnie bo okazalo sie ze szampony przeciwłupieżowe wysuszaja skore glowy co prowadzi do łuszczycy skóry głowy i wlasnie dermatolog mnie uświadomila ze robimy podstawowy błąd ze nie radzimy sie specjalistow Ja poszlam na wizyte zostalam zbadan specjanym aparatem nie pamietam jak sie nazywa Dermatolog mi powiedzial co i jak Teraz używam szapmonu EMOLIUM nawilżającego I jest duża poprawa Ważne jest też to co sie je Skóra głowy nie lubui ostrych rzeczy alkoholu kawy w nadmiarze suszenia czesania niewlasciwymi grzebieniami i mocnego wycierania ręcznikiem Najlepiej miec swój grzebien ręcznik A tu jest o tym sza mponie EMOLIUM szampon nawilżający 200ml i jeszcze jednym ktory też jest bardzo dobry Freederm Tar Shampoo, szampon przeciwłojotokowy, 150 ml - Apteka internetowa Dbam o Zdrowie
Schering-Plough FREEDERM zINC Szampon przecwłupieżowy 150 ml - zdjęcia produktu
 
Dziewczyny mam problem...
mój mąż od kilku miesięcy ma łupież.
Na początku nie przeszkadzał mi widok malutkich białych płatków na jego ramionach ale teraz zaczęło mnie to obrzydzać i wierzcie mi, że nie mam ochoty patrzeć na to dłużej.
Kupowałam już wiele różnych specyfików ale żaden nie przyniósł oczekiwanych efektów... (oprócz wypadania i pojawienia się pierwszych siwych włosów
icon_wink.gif
)
Pomóżcie. Mój mąż przyzwyczaił się do łupieżu i nie stara się już zwalczyć go w żaden sposób. Załamuje mnie jego zobojętnienie. Przecież to wygląda okropnie!
Czy macie jakies sprawdzone szampony przeciwłupieżowe? Szukam czegoś przede wszystkim niedrogiego i skutecznego.
anetas poleca SELSUN BLUE. Dzisiaj w aptece polecano mi również ten szampon. Nie slyszalam o nim wczesniej Czy warto go kupić?
 
reklama
Udało mi się namówić męża na wizytę u dermatologa...
Lekarz zdiagnozował łupież suchy i również polecił Selsun blue...
Zobaczymy jakie będą efekty...
 
Do góry