reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

Startowałam z wagą 60kg przy wzroście 177cm. Teraz gdy ważę sie rano jest 67 kg. Liczę po cichu na to, że nie przekroczę 12 kg do końca ciąży. Wogóle nie jem słodyczy, czekają mnie też bez-słodyczowe święta(teściowa juz wie) myślę, że to jest powodem takiej wagi...jakos dobrze mi z tym, mam dużo energii, wszędzie chodzę na piechtę. Na razie jest ok :)
 
reklama
aga - zapomniałam napisać :> GAPA ze mnie.
wzrost - 160 cm.
larkaa- na karcie ciąży mam start od 52,5 kg bo gin też późno mnie zważył. Ale ja doliczam sobie moje kilogramki i chce wiedzieć ile rzeczywiście przytyłam. Dlatego liczę od 50 kg.
 
Gdy liczylam BMI wskaznik wychodzi w normie :tak:

Przy wzroscie 160cm wazylam na poczatku 50kg teraz 57kg jak juz pisalam wczesniej.... Przez wszytskie miesiace ciazy jem to na co mam ochote, nie musze ograniczac slodyczy bo i tak nie odklada mi sie nigdzie tłuszczyk ;-) Rosnie tylko brzuszek i biust - na razie miesci sie w miseczce C, ale juz nie za dlugo z tego co zauwazylam :sorry2:

No i oczywiscie jem duzo owocow i warzyw, zeby witaminek bylo sporo... Dodam ze malensto rosnie bardzo szybciutko :happy:
 
Ja też napisałam że moja waga startowa to 49kg, ale karte ciąży mam dopiero od 11tc, więc możliwe że przed ciążą ważyłam mniej :) tak czy tak jest juz 10kg na plusie :)
 
Mnie moja domowa waga pokazuje 69kg:wściekła/y: Zaczynałam od 58kg przy wzroscie 170. W karcie ciązy waga zaczyna się od 60,9kg w 12tc. Pewnie znowu na końcu będę miała z 20kg na plusie:-(
 
reklama
ja tez już mam 10 kg na plusie, ale pocieszam się tym, że dziecko waży 1350 g. do tego wody i łożysko. Piersi tez mam ogromniaste, więc trochę waża :)
 
Do góry