reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

SDC16777.jpgmam nadzieję że uda się wkleić zdjęcia z imprezki jutro na :cool2:
 
reklama
Karola super.Grunt to uszczęśliwic malucha.Kubusiowi też by sie spodobał.
 
polecam wszelkie masy cukrowe bo to zbyt trudne nie było i malowanie barwnikiem też a mega plus to krojenie takiego tortu zdecydowanie łatwiej niż tort udekorowany kremem. radość była bo tak miał wyglądać. teraz mam zamówienie na następny tort ale to już na inne urodziny i na torcie ma być laska w bikini lub bez.
 
Karola, super wyszedl Ci ten tort. Drugi tez na pewno bedzie swietny :) Ciekawa jestem czy bedzie bikini czy nie?? ;)
 
Karola tort rewelacja:shocked2::tak::tak: Bardzo mi się podoba:-) Wyszedł Ci genialnie, więc nie dziwię się, że Szymciu przeszczęśliwy:-)
Tym drugim tortem też się pochwal;-):rofl2:

Patch pochwal się też swoim tortem... tak na niego czekamy:-)
 
reklama
Patch co Ty chcesz od swojego cudeńka? Ja tam uważam, że jest genialny:tak: Kurcze, że też ja nie umiem lepić takich piłkarzy:sorry: Naprawdę wygląda extra!:-)

Widzę, że tu mnóstwo ukrytych talentów się chowa po domach:rofl2: Nie ma to jak bycie zdolną mamą w wielu dziedzinach;-)
 
Do góry