reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 3D/4D - jak to wygląda :)

My jednak na te USG 4D nie pojedziemy.....za dużo kaski to kosztuje jednak... :no:

Zamiast tego juz teraz w piątek bedziemy miec łóżeczko z materacykiem, wanienkę, 2 komplety pościeli, rożek, karuzelkę na łóżeczko, przewijak....i to wszystko za 200zł od znajomej z pracy Pięknisia :tak:

A wy jak kochane....przyznać się, które już są po USG 4D ;-):-):-):-):-):-)
 
reklama
ja nie bylam, narazie nie zamierzam, moze pod koniec ciazy...ale tez szkoda mi kasy, bo na te usg specjalistyczne, genetyczne itp juz 550zl wydalismy...wole wydac kase na wyprawke chyba
 
:-)
W Bydgoszczy, koszt badania 3D to 350zł KOSMOS. w porównaniu do cen w Waszych miastach. O dziwo wolnych terminów tez nie ma,rejestrowałam się 3 tygodnie temu, a wizytę mam 5 lipca....podobno kolejki takie,bo babeczki nawet z Poznania przyjezdzają,tam rzekomo cena jeszcze wyższa:-:)baffled:

Pozdrawiam mamusie pażdziernikowe:tak:
 
Ja bylam na jakims 3D trwalo ponad 40 minut, zdjec za bardzo nie ma bo malenstwo sie dziwnie ulozylo. Lekarz jedynie pokazal ze na pewno jest kobietka, dlugo sprawdzal serduszko inne narzady, bardzo duzo mierzyl i sprawdzal.
Oczywiscie jak wszystkie wyniki bedzie przeslane do mojego lekarza :-(

Jak dla mnie to wygladalao jak normalne USG tylko troche bylo wiecej widac detali, a te zdjecia co sa na necie to on robi wybiorczo i to nie jest, ze caly czas sie widzi wlasnie taki obraz.
 
Rudson ja już chwaliłam w galerii. Śliczności :-)

Ja mam swoje umówione 9 listopada i płacę 150 zł, nie mam pojęcia czy dostanę płytkę, ale najważniejsze, że to badanie ma zweryfikować coś co moja ginka widziała i jej się nie podobało w główce maleństwa... oby wszystko było dobrze. No i mam nadzieję że to będzie dziewczynka :tak: A fotki dzidziusia to super pamiątka :-) ciekawe czy moje maleństwo będzie miało rysy mamusi czy tatusia :-p;-)
 
U mnie bardzo duzo mierzyl i sprawdzal i troche mnei to przerazalo szczegolnie jak przez 10 minut obserwowalal serduszko :tak: juz myslalam, ze cos jest nie tak :szok:
 
reklama
Do góry