reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 3D Olsztyn

mariola_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2009
Postów
535
Miasto
Olsztyn
Dziewczyny wiecie może gdzie oferują najtańsze usg 3d ?
Tylko chodzi mi o takie miejsce gdzie niska cena nie będzie się odbijała na jakości.
Dajcie znać :)
 
reklama
ja co prawda bylam na tym usg w marcu 2009 ale polcena w szpitalu wojewodzkim u dr. Hoppe (czy jakos tak sie pisze:-)), wtedy placilam 200zł a badanie trwalo z 25 minut , nr tel.602330588 nie wiem czy jeszcze katualny. po badaniu dostalam na pamiatke jeszcze filnik na cd.
 
ooo :)
Dzięki wielkie. Wcześniej też czytałam że to najlepszy lekarz na naszym terenie w tej specjalizacji:). Ja do niego chodzę na zwykłe usg :)
 
co do Hoppe to wiem ze on najlepiej wykrywa rozne wady dziecka, ja zdecydowalam sie u niego na usg, poniewaz mam wrodzona wade serca i balam sie ze maly tez moze po mnie to odziedziczyc, o Kuli tez slyszalam ze jest super, ale u tego 1 byly szybsze terminy, natomiast o Romaszko nie mam najlepszego zdania z wlasnego doświadczenia jak poszlam 1 raz w ciazy, ale podobno sprzet ma jeden z najlepszych w Olsztynie.
 
Romaszko nie polecam sprzęt dobry ale jak porównam z tym usg(wizyta ze wszystkim 10 minut) co robiłam w miejskim prywatnie( oglądaliśmy nawet pięty ,łokcie wizyta ok 40 minut samo usg,w tym połowę sprawdzanie dokładne serca) to porażka lekarz też z niej do dupy przepisuje co popadnie nic do osób nie dopasowuje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry