reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Pociech

To moja córcia w 4D 23 tydzień. Ale jeszcze nie jesteśmy pewni czy to będzie Ania czy Anita, a wszyscy mówili, że będzie Jasiu :)
 
reklama
Ewala z własnego doświadczenia powiem Ci, żebyś nie nastawiała się zbytnio na to, że to będzie dziewczynka. U nas było tak, że od początku miałam przeczucie, że to córcia, usg jeszcze w 26 tyg to potwierdzało a już w 30 okazało się, że to chłopiec.. U koleżanki było podobnie.. całą ciążę dziewczynka, na USG 3D także tylko przy porodzie nie ta płeć się okazała. Wyobraźcie sobie dziewczyny ich zdziwienie gdy podczas porodu położyli jej synka na piersi.. tata mało nie zemdlał..:-D
Dlatego teraz mimo, że jeszcze czekamy na spotkanie z naszym maleństwem nie upieram się czy to chłopiec czy dziewczynka gdyż wszystko może się zdarzyć.
 
A to moja dzidzia w 12 tyg.:-D
4dmul1g.jpg
 
reklama
Do góry