reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg

Dołączył(a)
27 Styczeń 2023
Postów
1
Czy to ciąża ?
Pecherzyk w prawym jajniku 24 mm( tak wiem może tak wyglądać pecherzyk graffa wraz w wzgórkiem jajonośnym przy owulacji ) Ale czy to na pewno nie jest zarodek ??
Beta 5 tyg po stosunku <0.1
Usg 5.5 tyg po stosunku( i tak musiała się udać , że względu na kontrolę)
Przesyłam zdjęcia i prosiałbym o wytłumaczenie ( chodzi mi głowie o tą kropeczkę w środku pęcherzyka)i może jak ktoś się zna na tych oznaczeniach co one znaczą
 

Załączniki

  • 20230127_101042.jpg
    20230127_101042.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 257
reklama
Czy to ciąża ?
Pecherzyk w prawym jajniku 24 mm( tak wiem może tak wyglądać pecherzyk graffa wraz w wzgórkiem jajonośnym przy owulacji ) Ale czy to na pewno nie jest zarodek ??
Beta 5 tyg po stosunku <0.1
Usg 5.5 tyg po stosunku( i tak musiała się udać , że względu na kontrolę)
Przesyłam zdjęcia i prosiałbym o wytłumaczenie ( chodzi mi głowie o tą kropeczkę w środku pęcherzyka)i może jak ktoś się zna na tych oznaczeniach co one znaczą
Zdradzę Ci sekret :)
Jakby to była ciąża, to lekarz robiący USG by Ci powiedział.
Przestań mnożyć konta. Beta jest negatywna, nie ma ciąży.
 
Ale wiesz, że gdybyś miała ciążę w jajniku to byłabyś w stanie bezpośredniego zagrożenia życia?
 
Czy to ciąża ?
Pecherzyk w prawym jajniku 24 mm( tak wiem może tak wyglądać pecherzyk graffa wraz w wzgórkiem jajonośnym przy owulacji ) Ale czy to na pewno nie jest zarodek ??
Beta 5 tyg po stosunku <0.1
Usg 5.5 tyg po stosunku( i tak musiała się udać , że względu na kontrolę)
Przesyłam zdjęcia i prosiałbym o wytłumaczenie ( chodzi mi głowie o tą kropeczkę w środku pęcherzyka)i może jak ktoś się zna na tych oznaczeniach co one znaczą
Pęcherzyk ciążowy w jajniku... co ja czytam... Już nic mnie chyba nie zdziwi... 😅 proponuję trochę poczytać jak dochodzi do zapłodnienia, gdzie zagnieżdża się zarodek, przy jakiej becie go widać na usg i po jakim czasie od stosunku nie ma szans na ciążę przy negatywnej becie.
 
Skoro beta negatywna to jak może być to ciąża w dodatku w jajniku? Zdrowa ciąża rozwija się w macicy, a nie jajniku. A beta jest pozytywna powyżej 1000 żeby było cokolwiek widać na USG.
 
Skoro beta negatywna to jak może być to ciąża w dodatku w jajniku? Zdrowa ciąża rozwija się w macicy, a nie jajniku. A beta jest pozytywna powyżej 1000 żeby było cokolwiek widać na USG.
Nie znamy się widocznie na tym skoro autorka doszukuje się ciąży pomimo negatywnej bety....
 
reklama
Do góry