reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usypianie

reklama
Moja zasypia około 22 i wstaje o 7.30 z zegarkiem w ręku. Boję się ją położyć wcześniej, żeby mi się nie obudziła o 5 nad ranem. :-( A w dzień przeważnie jeszcze śpi dwa razy po 1,5 - 2 godziny, ostatnia drzemka trwa do 16.30 - 17.00, więc potem broi do 22. Dzisiaj mamy wyjątek, bo wstala o 8.30 i zasnęła dopiero niedawno, czyli około 13.30, więc dziś będzie tylko jedna dzienna drzemka.
 
Moja zasypia około 22 i wstaje o 7.30 z zegarkiem w ręku. Boję się ją położyć wcześniej, żeby mi się nie obudziła o 5 nad ranem. :-( A w dzień przeważnie jeszcze śpi dwa razy po 1,5 - 2 godziny, ostatnia drzemka trwa do 16.30 - 17.00, więc potem broi do 22. Dzisiaj mamy wyjątek, bo wstala o 8.30 i zasnęła dopiero niedawno, czyli około 13.30, więc dziś będzie tylko jedna dzienna drzemka.

elaklb moja też w dzień śpi max 2 godziny, wstaje podobnie ale zawsze zasypia około 20 albo nawet przed. Zaczyna marudzić i trzeć oczy już od 19. Do 22 na pewno by padła. Więc chyba masz twardego zawodnika :tak:
 
Kiedys wam pisalam, ze moja zasypia w takiej pozycji jak ja poloze i nie przyjmuje zadnych smiesznych pozycji....no to juz prawda nie jest :-D

Codziennie teraz kladzie mi sie przez sen na koldre i spi odkryta :dry:
A dzisiaj zasnela na siedzaco :-D
 
Kiedys wam pisalam, ze moja zasypia w takiej pozycji jak ja poloze i nie przyjmuje zadnych smiesznych pozycji....no to juz prawda nie jest :-D

Codziennie teraz kladzie mi sie przez sen na koldre i spi odkryta :dry:
A dzisiaj zasnela na siedzaco :-D
skąd ja to znam:rolleyes:
moja czasami śpi w roku łóżeczka zwinięta w kuleczkę jak kotek:-D
 
U nas to samo. Z tym że pozycja spania zmienia się bardzo.... dynamicznie w ciągu nocy:) Kładziemy na plecach w jedną stronę , po 15 minutach młody na brzuchu po drugiej stronie łóżeczka. Dupka obowiązkowo wysoko podniesiona. Najpierw latałam co chwilę i przykrywałam a potem ... zdecydowaliśmy się na śpiworek

.Bardzo fajne, niedrogie i ciepłe są śpiworki Feretti.- ok 50 zł Kupiłam na 100 cm wzrostu , żeby młody miał więcej miejsca. NA dole mu zostawiam odpięte więc jak rano się budzi może sobie spokojnie stanąć.

Utrzymujemy teraz w nocy ok 18 , 19 stopni w pokoju bo młody się strasznie pocił jak było cieplej. I jest ok. A ja nie mam stresa , że mu zimno jak się odkryje.

No i przesypia całe noce.!!! Zasypia o 20-20.30 .Wstaje 7-7.30

Tak więc metoda 3-5-7 u nas okazała się pełnym sukcesem.
 
a skąd Wy wyiecie w jakich pozycjach śpią dzieci?

my też śpimy w tym czasie a rano to Zosia już stoi:-D
 
reklama
ja spie czujnie i slysze jak ona sie rzuca i przemieszcza :-p
teraz zasnela znowu na koldrze, z glowa przy szczebelkach i noga zwisajaca na zewnatrz :-D
 
Do góry