reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Dziewczynki melduję, że żyję ale czasu na pisanie brak. Egzamin się zbliża wielkimi krokami!
Dodam tylko, że jak była ładna pogoda, to śmigałam na motórku. Melduję, że w ciągu czterech wypadów zrobiłam 690 km :biggrin2:

Buziaki dla wszystkich
 
AGA widze, ze z prezentami poszłas w nauke bardziej, ja tez miałam takie cos do pisania i tez to lubiłam. Ja tez ide w sobote do dziewczynki na urodziny , ale nie mam pomysłu co kupic, zwłaszca ze nie wiem co ona ma w domu, a z tego co rzuciłam tak okiem na jej pokoj, to ma wszystko juz:shocked2::eek:.
ZJOLA dobrze, ze jestes taka zajeta, ale wpadaj czasem
 
Witajcie
...jestem zmęczona i wkurzona na maksa :wściekła/y: niestety próbowałam każdego ustawienia i nie da się inaczej ustawić mebli inaczej niż stały dotychczas :wściekła/y:mamy za mały pokój i za duże meble.
Wściekła jestem...wcinam pyzy z mięsem i uciekam do miasta po samochodzik dla sobotniego solenizanta.Widzę że prezenty i wam do gustu przypadły,cieszę się :tak:
Odezwę się wieczorem.Pa
 
Whhooo Aga, wyobrażam sobie Twoje niezadowolenie...:eek:

Zjola cierpliwie czekamy na Ciebie ;-)

Amalfi ślczna mysia czapusia:tak:

Jak załuduej pranie do pralki to później załaduje moją focie z czapa. W końcu ją pstryknęłam:-p
 
hej

Soryy nie poczytam,bo padam na cyce...
Nie mam sil,wrocilam po 20..od razu ugotowalam kalafiora,,caly dzien nie mialam czasu zjesc,,az mi slabo bylo..teraz bigos wstawilam..ide kapku i myju...
usypiam na stojaco...

jezuu musze wylaczyc ten bigos,,bo spale,,ostatnio wszystko pale,,przypalam
bo wstawiam,zaczynam papierologie robic i buu smierdzi-zjarabne,,echhh

milego wieczorku
buziolee
 
Koralikowa, bidulko, idź się wyśpij bo jeszcze dom wypalisz!

Moja czapa

dsc04124n.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej
Dziewczyny jeszcze nie wszystko nie udane :-) gdyż postanowiliśmy z mężem że sprzedamy naszą kanapę i fotele i kupimy super narożną kanapę,taką mega wygodną i dużą :tak:tym sposobem zaoszczędzimy dużo miejsca,zagospodarujemy dziury itd.a więc w sobotę robimy ogłoszenia i wystawiamy na sprzedaż.
Proszę trzymajcie kciuki aby szybko się sprzedały :tak:
A w wolnej chwili będę szukać narożnika :happy:


Koralikowa odpocznij bo widać ze zmęczona jesteś :tak:
Kamea link nie działa :no:
Dotka jak Twój suwaczek ładnie pracuje :tak:
Amalfi czapka gites! :tak:
 
Do góry