reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

AGA ja nie musiałabym sie przebierac za dynię heheh, tylko wymalowałabym sie na pomarańczowo. A nie za pozno na halloweenowa impre na koniec listopada?

MARTA odpowiedziałam na zamknietym
 
reklama
hej

Ja dzisiaj nowa czesc pracy zaczynam ,inna klasa,,etat...az jestem zła...
blee źle mi sie pon zaczal...

amalfi nowy avatarek,,śliczny.
aga pokazesz nam stroj??

MIlego dnia
 
Witam.
Dziewczyny przepraszam, ale nie wyrabiam z czasem. po długim weekendzie jestem bardziej zmeczona niż wypoczeta. Właściwie w ogóle nie odpoczęłam, w związku z czym z utęsknieniem czekam na weekend.

agnieszka ze starankami masz rację. Nie ma co planować. Zawsze jest jakieś "ale". My już też przestaliśmy planować.W sumie działamy już. Tylko zanim się uda, to muszę zrzucić kilka kg, bo trochu się wystraszyłam. Byłam w zeszłym tyg. u okulisty i wypatrzyła mi bruzdy cholesterolu na gałkach oczu. W przyszłym miesiącu jadę na badanie TSH z Kubą to sprawdzę sobie swoje TSH, cholesterol a moze i morfologię.
 
ok :) Kamea czekam na zdjecia Twoich szydelkowych prac, pochwalilas sie ze porobilas kilka rzeczy i nam smaka narobilas :D fajnie ze dzialacie, zycze owocnych staranek
 
Cześć, ja miałam fajny weekend. W sobotę po południu poszlismy do kina na nowego Bonda. Później poszliśmy na miasto, pospacerowaliśmy i było bardzo romantycznie. W niedzielkę, kościół, kawka u dziadków i poszliśmy do lasu na spacerek. Nazbieraliśmy 2 reklamówki szyszek. Fajnie trafiliśmy bo były suche. Będę z nich robić ozdoby na święta. Potem obiadek, wylegiwanie się w łóżku. A wieczorkiem wzięłam się za chusteczkownik. Ozdobiłam go decoupagem. Wyszedł całkiem fajnie jak na pierwszy raz. Już mam pomysł na drugii.
 
Zrobiłam aniołkowi złote warkocze. Też wyglądają fajnie. Napiszcie proszę, które ładniejsze, z białymi czy ze złotymi włosami ? I które chętniej byście kupiły. DSC03264.jpgDSC03243.jpgDSC03247.jpg DSC02349.jpgDSC02350.jpg
 

Załączniki

  • DSC00222.jpg
    DSC00222.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:
Dotka przepraszam ... dzisiaj mam zamiar trochę poleniuchować. W końcu mi sie należy ;) wieczorkiem wkleję fotki.

Atyde no to weekend faktycznie minął Wam w milutko :) Aniołki są przecudne. Podobają mi sie oba rodzaje i w złotych i białaych włoskach. To zalezy w jakiej tonacji ktoś ma wystrój. Jeżeli ktoś ma wszystko w tnacji srebrnej to biały włos będzie ładnie pasował,a jak ktoś ma wszystko w tnacji złotej to złote aniołki są idealne.
 
Kamea ok rozumiem ;) bede cierpliwie czekac :)
Atyde sliczne one sa :) jedne i drugie ladne, ciekawe jakby wygladaly zlote wloski rozpuszczone, gdybym ja miala wybierac to byl wybrala te ze zlotymi wloskami :) pokaz chusteczkownik, decopague potrafisz? jak chcialabym sie kiedys nauczyc bardzo mi sie ta technika podoba
 
reklama
Atyde - jedne i drugie są ładne :) A ja na etapie remontu w mieszkaniu, więc nie ma czasu na inne rzeczy. W pracy przygotowuję przegląd teatralny i już mi mózg paruje. Trzymajcie się babki.
 
Do góry