reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

zjola gratkiii jeszcze raz..

docia no tylko sie zabrac do roboty..ale nie mam szydelka,,bo wloczki mam,,zaraz zerkne co tam pisze..
no mam ochote na szydelkoo,,ale jak skoncze komin oczywiscie..heee..bo zalega..a niedlugo bedzie zimkoo..

a jeszcze chcialam bialy zrobic komin innyy..bo mi sie widzi...bialutki...

ale dynie bajeraaaaaaaaaaa
 
reklama
Zjola, GRATULACJE !!!
Kasiuleczka, fantastyczne dynie, jak prawdziwe.
Aga, fajnie, że ALan będzie uczył się grać w piłkę. Ja dziś w pracy oglądałam jak dzieczyny 9-latki grały o puchar premiera i były świetne. Więc im wcześniej tym lepiej. A ruch to samo zdrowie. Nauczy się pracy zespołowej i będzie miała nowych kolegów, super.
 
Pochwalę się komplecikiem, który dostałam od sąsiadki ;) zrobiony na drutach, włóczka bawełna bardzo milutki

IMG_0430.jpg
 
DOTKA ładny komplecik, ale czy Ty aby powiadomiłas sąsiadke, ze bedzie dziewczynka, a nie chłopczyk:elvis:??:-D:-D:-D:-D:-D

Chora jestem, gardło mi zawaliło i kaszlę, masakra. A nie wiem czym sie leczyć w tym porypanym kraju :-(, az nie chce mi sie pisać nic a nic. No to paaaaa
 
Ostatnia edycja:
Amalfi zaczela robic na etapie jak to byl jeszcze Dominik :D ale nic straconego bo ona starej daty z czasow kiedy to dla dziewczynek byl kolor niebieski i dalej tak sadzi ;)

i Ciebie dopadly wirusy, ja juz mam to przesilenie jesienne za soba. Kuruj sie domowymi sposobami bo nic wiece nie mozesz. Zapytaj czy u Was jest ten syrop moze *spam* albo jakis inny dla kobiet w ciazy

No i moj kocyk skonczony ;) wiecej fotek z modelem na zamknietym

IMG_0435.jpgIMG_0437.jpg
 
Ladny kocyk, robiony sposobem granny square. No i na ile go zrobiłaś?
Dzis apteki tu sa zamkniete i nie sądzę, zeby był ten syrop tutaj. U mnie wszystkie choroby do domu przynosi moj chłop i tak mnie zaraził własnie. Pryskam gardło jedynym sprayem , ktorym niby mogę, wiec jest lepiej.
 
Tak metoda granny square tylko ja nie laczylam malych tylko dookola lecialam caly czas zieniajac jedynie kolory. Wyszedl 70x70 i taki mi wystarczy
 
reklama
hejaa

atyde dziekujeee..ale takie to ja umiem...juz dawno robilam,.,zawsze je tłuke w pracy i do domu..ale ja chcialam na szydełku ze wzoremm cos takiego:)
images
images


docia ale kocykk..wow...slicznosci..
ale komplet,,superancki,,robilam kiedys mojemu dziecku taki,,tylko ze biały miałam....sliczne one sa:))
 
Do góry