reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uwaga niebezpieczenstwo!!!!!

Hej moja córka też pije mleko krowie sąsiadka ma krowy i codziennie biorę od niej świeżutkie, uważam że wszystko co jest nieznanego pochodzenia zawsze będzie nas niepokoić, tyle się słyszało o ptasiej grypie moja córka pierwsze miesiące-pierwsze mięso to było ,z gołębi,rosołek i jest zdrowa jak rydz!
maarta ma racje ja też jak byłam mała piłam mleczko prosto od krowy i żyje.kumpela daje swoim dzieciaczką mleko od kozy....ja nie wiem o jakim mleku jest ten artykuł? a dwa nie pijemy tego mleka w niewiadomych ilościach-teraz za nim nie przepadam ale jestem w ciąży więc pije-dla mocnych kości!:happy:
 
reklama
Do góry