reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

reklama
to sie Kasiu spiesz na zakupy bo ten kupon chyba jest tylko do końca miesiąca a czeka tam jeszcze na Ciebie drugi taki zestawik ale z zupka zamiast jabłuszka:)
 
A ja sobie dalej czekam na Hippa i doczekać się nie mogę:) ale Bobovita i Bebiko przyszło:) a i J&J i próbka perfum Bruno Banani;)
 
Ja Bruno dostałam gdzieś tydzień temu a z Hippa to poroniona strona:sorry2: - kilka razy próbowałam się zarejestrować ale link aktywacyjny mi nie przychodzi:no::-( a wypełniłam formularz o żywieniu z prośbą o podesłanie próbek:tak:.
 
reklama
Ja Bruno dostałam gdzieś tydzień temu a z Hippa to poroniona strona:sorry2: - kilka razy próbowałam się zarejestrować ale link aktywacyjny mi nie przychodzi:no::-( a wypełniłam formularz o żywieniu z prośbą o podesłanie próbek:tak:.



ja tez nie otrzymywalam linku aktywacyjnego ale napisalam tam po jakim czaie ie odezwali i kazali ie jeszcze raz zarejestrowac ......jak stwierdzili.....nie zarejestrowala sie Pani bo nie mamy w bazie daych.....i co zrobilam jak kazano......probek nie mam nadal a minelo juz czasu troche.....
 
Do góry