reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić? Czym się bawić?

no i kupiłam ten bębenek ;-):tak: mam nadzieję że się sprawdzi :tak: bębenek jest w dwóch językach - angielskim i francuskim, uczy liter alfabetu, wygrywa melodie, bądź samemu się komponuje ;-)


2rqlm5k.jpg



kupiłam jeszcze taką książeczkę, książeczka sama czyta bajkę (po angielsku) - dziecko uczy się śledzić historię która akurat ma miejsce na danej stronie, uczy cyferek do 5 i co najfajniejsze - uczy nazwę zwierzątek, po włożeniu kostki w dziurkę z odpowiednik obrazkiem książeczka wydaje dźwięk zwierzęcia :tak:


2gwb9g3.jpg

euhjcz.jpg


z tej książeczki jestem mega zadowolona :tak:


 
reklama
wowww - fajna ta książeczka Barmanko - chciałabym taką, ale w j. polskim :tak::-):-):-)

Bębenek też super, ja kupiłam ciut inny, ale też z Leap Froga ;-):tak:

k1vyvo.jpg


No i kupiłam też Jadzi na dniach kostkę z Leap Froga, szczeniaczka uczniaczka (j.ang), gitarę z Leap Froga (j.angielski i j. francuski). Gitarka uczy nazw zwierzątek, cyferek, no i wygrywa rytmiczne pioseneczki. Poprzednie dwie zabaweczki znacie, więc pokażę tylko gitarkę
MUZYCZNA GITARA LEAP FROG ANGIELSKO -FRANCUSKA (914903506) - Aukcje internetowe Allegro
 
aga, fajny ten Twój bębenek :tak::tak:
książeczka - fakt - mogłaby być w języku polskim ;-) ale myślę że jak poszperasz w necie to na pewno znajdziesz coś fajnego :tak:
gitara też super, mam nadzieje że spełni swoje zadanie :tak:

 
Dziewczyny świetne te zabawki,bębenek jest super....bardzo podobają mi się zabawki Leap Frog....tylko szkoda że nie są w wersji polskiej:-(
Nadinka dostała szczeniaczka na mikołaja i powiem Wam że jest fajny i się sprawdza:tak:
Ja polecam Wam tą zabawke...kupiliśmy ją małej na święta i powiem szczerze że tylko tym się potrafi zająć dłużej niż 5 min:tak:
AKTYWNY STOLICZEK DWUJĘZYCZNY,FISHER PRICE STOLIK (918220365) - Aukcje internetowe Allegro
 
hejka,temat swietny:-)juz pare rzeczy upatrzylam:tak:
u nas zabawki sa doslownie na 5 minut,Julka jest baaardzo wybredna,ale najwieksze zainteresowanie budza:
1. http://www.mothercare.com/Happy-Saf...ing=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=77166031&mcb=core
ma wielka radoche szczegolnie z zabawy tymi precikami:tak:
2. wszelakie ksiazeczki,a szcegolnie z grubszej tekturki bo fajnie sie gryzie ale i grajaca jak ta:
http://www.mothercare.com/VTech-Nur...ing=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44580031&mcb=core
3. arka noego robi furore
!BmRumrQ!2k~$(KGrHqQOKkYEtkmJzUtEBLfGG6bq7Q~~_12.JPG
 
Ostatnia edycja:
barmanka79- mam andzieję, że Marcelka zainteresują bębenki :-), super ta książeczka :-)

agakm- super, zabaweczki, kurcze Jaga chyba zostanie poliglotką :-)

katarzynas- extra ta drewniana zabawka
 
Ostatnia edycja:
barmanka79- mam andzieję, że Marcelka zainteresują bębenki :-), super ta książeczka :-)
mimo nowych zabawek Marcelitko na dłużej potrafi zająć się stertą...mamusinych gazet :-D:-D:-D

roxy, ja o takim stoliczku też już myślałam by kupić, ale tak coś bliżej roczku...chyba :sorry:;-)

katarzyna, wiem że takiego rodzaju zabawki (te drewniane, gdzie przekłada się koraliki) bardzo interesują dzieci :tak: mojej koleżanki córka uwielbiała się nią bawić :tak: tyle tylko że zaakceptowała tą zabawkę grubo po skończonym roczku :sorry:

 
Dziewczyny musze wam powiedzieć jaka jest najlepsza zabawa i zarazem zabawka mojej córci to bańki, kupilismy w sklepie za 1,5 a Majka ma frajdy co nie miara i do tego jak mamusia przestanie puszczać to jest krzyk :-D. Także polecam ;-)
 
reklama
my też je puszczamy, ja kupiłam tak dla zabawy, ale nie dla Izy a jak zobaczyłam co ona z nimi wyprawia, to już chyba trzeci zestaw kupuje, bo jak ja robie roztwór z mydła, to nie są takie ladne...
 
Do góry