reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki

reklama
34 tydzien ciazy -dziewczynka 1.720 chlopczyk 2.220 ale urodzily sie tak wczesnie tylko przez moje wysokie cisnienie dzis maja 14 miesiecy i nie odrozniaja sie od rowiesnikow ;)
 
W 33 tyg. cc z powodu odejścia wód.
Natan waga 2430 45 cm. i Alan waga 2070 47 cm. dostali po 10 punktów.
W szpitalu byliśmy 12 dni i narazie wszystko jest dobrze :))
 
Cześć,
jestem w 23 tc, a już wiem, że od 34-go tyg. będę leżeć w szpitalu, (to moja pierwsza ciąża, i to bliźniacza, mam skończone 35 lat), napiszcie proszę czy Wy też leżałyście duzo wcześniej w szpitalu, nie widzę w tym problemu, bo to wszystko tylko dla bezpieczeństwa moich dzieciatek(córcia i synek).
pozdrawiam mamuśki bliźniaków:)
 
Nasze maluszki przyszły na świat przez cc 26.03.10 ( ułożeni główkowo,poprzecznie)
Daniel 2680 g 53 cm ( teraz ok 9300)
Maja 2770 g 51 cm ( teraz ok 8300)

są przesłodkie i zupełnie różne od siebie :):):)
 
Cześć,
jestem w 23 tc, a już wiem, że od 34-go tyg. będę leżeć w szpitalu, (to moja pierwsza ciąża, i to bliźniacza, mam skończone 35 lat), napiszcie proszę czy Wy też leżałyście duzo wcześniej w szpitalu, nie widzę w tym problemu, bo to wszystko tylko dla bezpieczeństwa moich dzieciatek(córcia i synek).
pozdrawiam mamuśki bliźniaków:)

angel, zapraszamy na wątek ciążowy a później mamuśkowy :)
ja byłam w podobnej sytuacji jak Ty i nawet starsza :p Szpital zaliczyląm dwa razy na dłużej, w 34 tc to nie tak najgorzej, pewnie jak skończysz 36 tyg to Ci ciążę rozwiążą przez cc. Wszystkiego dobrego :) ja niestety tylko do 34 dotrwałam.
 
reklama
Do góry