reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Anni-tak,Amelke urodzilam w 31 tygodniu ciazy.Tak sie pchala na swiat.:szok:
Anielap-no ogolnie to o wage(caloksztalt) sie nie martwie bo wydaje mi sie ze jak na wczesniaka to ladnie przybiera.Tylko teraz spadlo ale wiem ze to przez ta infekcje.:happy2:
 
reklama
Kurczę a ja sie tak zamartwiałam.. A moja Zuzka jednak przybrała przez miesiac na wadze 400gram. Dzisiejsza waga 7810. I niby skąd jak ciągle nic nie je:baffled:


Elmaluszku a Amelka wcale nie waży tak mało... A teraz choroba troszkę pewnie zabrała. No, a Michalinka Fantazji wcale nie jest wcześniakiem a waży dużo mniej:tak: Więc głowa do góry... Taka już uroda małych kruszynek:-)

I lżej do noszenia;-)​
Anielap a sprawdzałaś czy Ci ktos schabowych z lodówki nie wyjada :-D
 
a babcia (teściowa) twierdzi że Szymek mało je, i "wciska" mi historie że inne dzieci jedzą już ciasteczka, czekolade, nornalny obiad itd.... nie mogę tego słuchać :wściekła/y:
 
a babcia (teściowa) twierdzi że Szymek mało je, i "wciska" mi historie że inne dzieci jedzą już ciasteczka, czekolade, nornalny obiad itd.... nie mogę tego słuchać :wściekła/y:

też bym nie mogla słuchać takich głupot
a moje dzieciątko takie kruszynkowate
każdy mówił: jaki on drobniutki, delikatny, malutki - zawsze był z serii tych mniejszych wagowo
a teraz przekroczył 10 kg i wazy 10500
masakra
ja chę mojego lekkiego Krzysia :-):-):-)
 
też bym nie mogla słuchać takich głupot
a moje dzieciątko takie kruszynkowate
każdy mówił: jaki on drobniutki, delikatny, malutki - zawsze był z serii tych mniejszych wagowo
a teraz przekroczył 10 kg i wazy 10500
masakra
ja chę mojego lekkiego Krzysia :-):-):-)

Pirzonek, mój Szymek w 4 m-cu bardzo mało przybierał na wadze w skali miesiąca, ale urodził się z wagą 4 kg, więc do jego wzrostu i wieku było ok, a teraz ? ech, cieżko sie nosi dłuzej te słodkie kilogramki :-) ale nie ma co narzekać !|!!
 
Dzisiaj Amelka byla wazona i wyszlo nam 7340.Czyli przez tydzien przybrala 200 gram.Ciesze sie ze po chorobie odzyskuje powoli wage.Zalozylam teraz kapownik w ktorym notuje ile czego codziennie zjadla i wypila i o ktorej godzinie.Mam nadzieje ze pomoze mi to sledzic nasze upadki i wzloty wagowe.No i mam tez nadzieje ze od tej pory to juz tylko wzloty:tak:
 
reklama
Do góry