reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary w ciąży :)

Mówi się, że są to te dobre kilogramy. Najważniejsze jest zdrowie dziecka, a na zrzucenie zbędnego balastu będzie jeszcze czas. Któremu oczywiście musi towarzyszyć silna wola i chęci.

Doczekałam się kolejnych 2 kilogramów na plusie [ale to przez słodkości, których nie potrafię sobie odmówić w przeciwieństwie do początków ciąży]. Czyli +7kg daje w sumie 75kg. Jeszcze miesiąc został.
 
reklama
Ja mam 13 na plus. Bylo juz 14 ale schudlam 1kg w ciagu ostatnich kilku dni. Pochalaniam jak odkurzacz, co chwile cos, ale po 18 nadal nie jem nic.
 
A ja już od kilku miesięcy nic na plus ;/- najpierw rota zrzuciła, później mega zgaga - teraz próbuje nadrabiać ale nerwy mnie zjadają, że maluszek jest mały ;(
 
ja juz 10kg + , ale od tygodnia nic nie przybieram na wadze , wiec jest szansa ze wiecej nie przybiore a nadal slodycze kocham bez slodkiego obejsc sie nie moge:-D.
 
ja od poczatku ciazy 13,5kg do przodu po piatkowym wazeniu. pielegniarka w gabinecie pochwalila mnie ze przez ostatnie 3 tygodnie przytylam niecale 1,5kg w tym 700g dzidzia przybrala. przekroczylam juz magiczne 80kg ktorych bardzo nie chcialam przekroczyc, ale co tam, jakos wogole sie juz teraz tym nie przejmuje i nie ograniczam z niczym :) bede sie martwic po porodzie :)
 
Ja 15 na plusie ze startowej 53 na 68. Przy wzroscie 163.:szok: Widze,ze rece,biodra i tyłek mi utył. Ale nie duzo. Skóra jest taka nieładna ,w krostkach jakis...:wściekła/y: tłumacze sobie,ze dlatego,ze dziewczynka.... Czekam az sie cos rozkreci,to troszke sie wezme za siebie.Ciazowe nadal s, wiec nie jest zle. Zwykłe ciuchy M- oprócz spodni-bo brzuszek nie wchodzi. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
A ja 1kg schudłam:-) Generalnie ok.+13,5kg będę na plusie do końca ciąży (uwzględniając to, że 2tyg. do terminu zostały), czyli mniej niż za pierwszym razem, bo z Lenką na finiszu było mnie +18.
 
Do góry