reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost kwietniowych maluszków.

Magdalen

Mama dwóch skarbków:)
Dołączył(a)
24 Listopad 2008
Postów
455
Miasto
Warszawa
Dziewczyny, zakładam nowy watek, w którym pochwalimy się, ile nasze skarby ważą i mierzą
biggrin.gif
. Piszcie, ile przybierają na wadze i w ogóle wszystko, co z tym wątkiem związane.

No to zaczynam:)
Michaś: waga urodzeniowa 4090g, wzrost 57 cm.
Aktualnie 4500g i wzrostu jeszcze pewnie tyle samo;-)​
 
reklama
Moja tydzien temu miala 53cm i 3200g, teraz przypuszczam jest troszke wiecej jakies 3500 moze...
 
Asia tydz temu 4580 waga urodzeniowa 3500 wzrost przy urodzeniu 55cm teraz nie wiem ale nie duzo wiecej
 
Gabrysia po urodzeniu ważyła 3300 i miała 51 cm. Dwa dni później spadła do 3100. A teraz ma 6,5 tygodnia i waży 5400 :p No i ma 56 cm :) Śmiejemy się, że jej kilogramy w policzki idą, bo ma ogromne pucki :)
 
Roro waga urodzeniowa 4900 i 63 cm jak wychodziliśmy do domu spadek do 4560 wazenie 10-05 5700 wzrost ten sam :)
 
reklama
to teraz uwaga :waga urodzeniowa 4260 i 62 cm najnizszy spadek 3980 a teraz wazymy 5800 a wzrostu nie wiem
 
Do góry