reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

I my też dziś po szczepieniu, płaczu przy wkłuciach było mniej niż zwykle
ale za to w domu maleńka płakała tak żałośnie jak jeszcze nigdy:( a ja razem z nią.
Zuzka waży 6500g i ma jakieś 64cm (2690 i 54 przy urodzeniu:))
U mnie ciągle 3kg do wagi sprzed ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj to moja Emilka przy waszych szkrabach rośnie powolutku, tydzień temu na szczepieniu miała 6kg i 61cm
 
Ola_ nie martw się, mój Joachimek też dopiero 6200 i 62 długości. Każde dziecie ma swoje tempo. Zresztą i tak chyba wszystkie sierpniowe dzieciaczki podwoiły swoją masę, a powinno to nastąpić dopiero około 5-6 miesiąca.
 
Bartuś tydzień temu ważył całe 7000g , co do wzrostu to nie mierzyliśmy, ponieważ miał mieć to zrobione dzisiaj na szczepieniu, które zostało odwołane ze względu na infekcję. :-( Po nowym roku teraz będziemy szli :tak:
 
oj to moja Emilka przy waszych szkrabach rośnie powolutku, tydzień temu na szczepieniu miała 6kg i 61cm

Moja choć pyza na buzi to tez ma 6 kg i króciutka jest.A wszyscy mówia,"o jaka ona duża",ale w porównaniu z niektórymi bablami na BB,to ona okruszek jest.
 
Na mojego Joachimka też mówią, że wielki. Czasem aż mi głupio, bo każdy tak mówi" O Matko ale on już wielki" Co najmniej jak by wielkoludem był. Ale w porównaniu do wagi urodzeniowej 2890 to może faktycznie wydawać się duży, co nie zmienia faktu, że irytują mnie takie komentarze.
 
różnice są :) jak dla mnie moja pyza(7000 kg i 62) jest takim średniakiem. Zwróćcie uwagę, że między niektórymi naszymi dziećmi jest po 3-4 tygodnie różnicy :) a w tym wieku to zaaaaaczna różnica :)

Ola_ twoja niunia tydzień temu miała raptem 3 miesiące i 6 kg to świetna waga :) jak skończy 4 to bankowo będzie koło 7 kg :DDD i będzie co nosić
 
reklama
Do góry