reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

reklama
Sylwia, nie wierzę, że Twój lżejszy od mojego. Albo Twoja albo moja waga jest zepsuta. Ostatnio pani w przedszkolu mu przy jedzeniu powiedziała, że straszna chudzina z niego - bo tak jest:blink:
 
to moja Duska jest najwieksza na pewno...musze dokladnie ja wymierzyc i zwazyc..palne ze wydaje mi sie, ma 126 cm i wazy 24 kg
 
Karol ok 116 i 22,5 kg
i jakoś mi się ciężko przestawić bo on zawsze drobny był hihi

a patrze jeszcze na ostatni swój wpis z września i wychodzi że w 5 mcy urósl 4 cm i przytył 3 kg - szybko coś mu poszło...własnie ostatnio mamy prawie całą garderobę do wymiany, bardzo krótko nosił na 116, teraz musi już w większości mieć na 122/128, but 30-31
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry