reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga, obwód talii w ciąży

Ja na 22.IV więc to tylko dwa dni różnicy.:happy:
Zdecydowałam się iśc za tydzień na dodatkowe usg ( 3D ) więc moze dowiem się dokładniej.
 
reklama
Wiesz ja tak normalnie tez bym chyba nie robiła tylko ostatnio mam jakeś lęki czy wszystko jest o.k. i spac w nocy nie moge bo mi się pierdoły śnią więc mój M powiedział, że lepiej żebym poszła niż się wykończyła :happy:
 
Dzisiaj miałam kolejną wizyte u gina i znowu byłam ważona i od ostatniej wizyty przytyłam dokładnie 700 gram, ciesze się bo ostatnio w ciągu 3 tygodni przytyłam 1,5 kilo.
Ogólnie więc przytyłam 5,2 kilo no zaokroglając 5,5 kilo :-)
 
super gratuluje- niewiem jak to robicie ze macie tylko 3 -4 kg do przodu ,ale u mnie juz 7 (i naprawde sie nie objadam), niewiem czy sie smiac czy plakac , bo jesli to w tym tempie pojdzie to chyba na 15kg skoncze :) , ale co tam :-)
pozdrawiam wszystkie kwietnioweczki , a szczegolnie te bardziej zaokraglone:)
 
no tak jeśli czujesz taką potrzebę to pewnie,że lepiej się nie denerwować...napiszesz jak było a ja trzymam kciuki:tak:
 
Majkam nie martw się - to wszystko jest w granicach normy. Moja kuzynka w 9 m-cu wyglądała jak beczka (łatwiej było przeskoczyć niż ominąć) a teraz po karmieniu piersią od sierpnia wróciła do swej wagi sprzed ciąży.
 
u mnie powoli dochodzi do 100 cm. Moj M sie smieje do bebenka, a ja sie zastanawiam i co dalej????? Przeciez dopiero teraz zacznie sie ...:confused:
 
reklama
Do góry