reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

Efe my nie gwiazdy:-D one się katują i dużo ćwiczą... pod okiem trenera...

U mnie z dietką różnie ale nie mam napadów i nadal ćwicze z czego jestem zadowolona, w sobote mam zamiar przesuną suwaczki w odpowiednim kierunku:-)

wczoaj oglądałam film DRŻĄCE CIAŁO rez Almodovara (polecam) wypiłam 3piwka i zjadłam miche popcornu i najwazniejsze nie mam wyrzutów sumienia!!!
 
reklama
EFE NIE MA!!!!!!!!!!!

nie poddawaj się!! 4kg chcesz tak sobie podarować????

poległas to trudno, od jutra znów zacznij walczyć o samą siebie!!! Licze na Ciebie!!
 
Sempe darling może jak wrócę...wiesz nie chcę wybrzydzać z jedzeniem w gościach...ale nie zamierzam tych 4 kg odzyskiwać!
 
To ostatnio słyszałam w tv eksperta który powiedział, że po prostu nie można dziecka karmić piersią, bo się utrzymuje nienormalny poziom hormonów i że te wszystkie gwiazdy to wyglądają tak super bo właśnie nie karmią. I piersi ich też się nie zmieniają dzięki temu.
wow, jakiż mądry jest ten ekspert:-Dwielu takich na świecie:-D
 
jakos odkąd zaczęlam ćwiczyć (już tak nagminnie;-)) to waga naprawde ładnie mi spada z czego jestem zadowolona i wiem ze mój cel osiągne przez aktywność fizyczną!
 
To ostatnio słyszałam w tv eksperta który powiedział, że po prostu nie można dziecka karmić piersią, bo się utrzymuje nienormalny poziom hormonów i że te wszystkie gwiazdy to wyglądają tak super bo właśnie nie karmią. I piersi ich też się nie zmieniają dzięki temu.

Każdy ekspert mówi co innego...
Nie wnikam w karmienie piersią, bo nie byo mi dane i nie wiem jakby moje wyglądały. Co do wagi to spadła mi dopiero jak zaczęłam się intensywnie ruszać :-). Czyli bieganko za biegającą Oliwią i do pracy :-).

Trzymam za was kciuki dziewczynki
 
Ja na diecie mam już 3 kilo na minusie a jestem od soboty na niej.Ale sie ciesze:-):-)Oby tak dalej to do lata lalunia będę hihihihihihihihihi
 
reklama
Miranda nie załamuj się!!! walcz dalej i uda się...
ja teraz u Ciebie? zmien suwaczek na aktualną wage to pomaga... widziec prawde..

u mnie waga sto, dobre 2tyg albo i wieceji!!!!!!!!!! jak zaczarowana i czeka jak ją jakis książe cmoknie;-) jakby się zacięła!!! juz ja ją cmokne jak do soboty nie ruszy się to wywale ją na śmietnik jak poprzedniczke hihihih

Chogata gratuluje i czekam na LALUNIE:-D
 
Do góry