reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Kluska,gratuluję podejścia:-):-):-):-),jak się nie ma co się lubi,to się lubi,co się ma;-);-);-)
U mnie narazie też rozstępy nie wyszły i po cichutku liczę na to,że tak pozostanie,chociaż przytyłam sporo,bo już 19 kg.Przy pierwszej ciąży,natura też mnie oszczędziła,za co jestem wdzięczna.Ale do konca ciąży jeszcze trochę,więc wolę nie zapeszać:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
No to ja się zastanawiam gdzie moja dzieweczka się mieści, mam 97 obwód brzucha a dziecko podobno duże:szok:. Co do rozstępów to macie rację, ja od początku ciąży mało smaruję (ostatnio jak swędziało to uświadomiłam sobie że mam tylko krem do rąk i ze dwa dni smarowałam tym kremem:-D) i nie znalazłam żadnego rozstępu. Może się zrobią później.
 
Witajcie,

Mi rozstępy wyszły normalnie z dnia na dzień. W niedzielę jak brałam prysznic nie było a wczoraj na jednym pośladku i udzie jakby mnie ktoś całą dłonią zadrapał taki wzorek :-) a co tam, nie przejmuję sie tym bo gorsze zmartwienia w życiu mamy a nie takie pierdoły, a co do wagi to od początku + 7,5 kg, a przez ostatni miesiąc tylko trochę ponad kilo :tak:
 
To ja jestem rekordzistka chyba :eek:, obwód brzucha 115cm.

Co do wagi to wczoraj rano ważyłam 78,6kg, ale przez ten szpital dostałam rozwolnienia :baffled: (znajoma nazywa to streskupą) i dziś rano 77,2 kg, czyli straciłam wszystko co zyskałam w ostatnich tygodniach :eek:.
Zaczynałam z wagą 69,6kg więc mam dziś 7,6kg do przodu od początku ciąży.
I chyba jestem lżejsza niż w pierwszej ciąży.
Wtedy zaczynałam z 59kg a w 36tc miałam 83kg :sorry::confused2:.
 
Petinka no właśnie mi uda, pupa, ręce, bary schudły w III trymestrze a brzuszek wyskoczył do przodu. Koleżanka stwierdziła, że teraz chodzę na chłopca, bo przez większość ciąży właśnie cała byłam wielka a teraz tylko okrągła buzia i brzuszek.
 
Jagodaja mam 122cm w brzuszku:-)a dzis na rozp.roku kolezanki smiały sie że przed wakacjami miałam duży brzuszek a teraz mam mega duzy brzuchol!!!No faktycznie wygladam jakby siedziały w nim nie jedna a dwie Emilki;-):-D:-D:-D
 
Jagodaja mam 122cm w brzuszku:-)a dzis na rozp.roku kolezanki smiały sie że przed wakacjami miałam duży brzuszek a teraz mam mega duzy brzuchol!!!No faktycznie wygladam jakby siedziały w nim nie jedna a dwie Emilki;-):-D:-D:-D


i dobrze!
ze mnie się smieją Ci, którzy nie wiedzą, w którym miesiącu jestem, że jeszcze długo pochodzę, bo to który miesiąc?? 6sty??

takie teksty słyszę!
 
Wk.... sie okropnie i wtedy pomyslałam że g... kogo obchodzą moje rozstepy,postanowiłam je polubić i udało się!!:-):-):-)
Chyba bym w błocie ją wysmarowała:wściekła/y:
Najważniejsze to lubić własne ciało a innym to powinno guzik obchodzić.

Co do wagi to wczoraj rano ważyłam 78,6kg, ale przez ten szpital dostałam rozwolnienia :baffled: (znajoma nazywa to streskupą) i dziś rano 77,2 kg, czyli straciłam wszystko co zyskałam w ostatnich tygodniach :eek:..
To sporo zeszło.

Ja po wczorajszym ważeniu u ginki mam 7,5 kg na plusie do 70 kg na pewno dojadę.
 
reklama
kluska no to naprawdę masz duży brzusio :-).
Ja poprzednią ciążę skończyłam z obwodem 116cm, ciekawe czy tym razem będzie podobnie, czy jeszcze mi urośnie ?
 
Do góry