reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Sopelek ale Ty masz to samo co wiekszosc bo 12 dzielac na 2 wychodzi 6 a wiekszosc ma wlasnie 6-10kg:-) Ja przez miesiac 0,5 kg na +, a od poczatku ciazy 6,5kg+ jestem. zle nie jest:-)
 
reklama
Kobiety ale pieknie powolutku przyrasta wam waga, wrecz modelowo, bedzie latwiej tak male ilosci pozniej zrzucic. Niestety u mnie juz 13 na plusie. Zostalo jeszcze 8 tyg do CC. Mam nadzieje ze nie przekrocze 20 ;)
 
w 3trymestrze waga powinna duuuzo zwolnic, wiec ja licze ze moje 70kg teraz zrobi stop :)
mam ok.14kg na plusie :szok:
ale nie widac tego jakos drastycznie jedno szczescie...
 
Naprawde waga teraz zwolni? a mnie sie wydaje ze wlasnie bedzie teraz wiecej bo maluch przybiera teraz na wadze i on jeszcze ze 2/3 kilo dojrzeje plus woda sie bedzie odkladac w organizmie hmm musze poczytac cos na ten temat.
 
Exotic mi to sie wydaje bardziej jak Ty piszesz,przynajmniej tak wlasnie mialam w pierwszej ciazy, w ostatnich 2 m-cach nabilo mi ok 10kg! Wtedy bylam baaaaaardzo spuchnieta. Teraz zobaczymy, ale juz widze ze w ostatnim czasie zaczynam puchnac i w 1tydz +1,5kg a przedtem ze 3-4tyg waga stala w miejscu,wiec to z wody poszlo. Suma sumarum mam jakies +14kg teraz.
 
No, mnie też gin na początku ciąży mówiła, żeby na początku się pilnować z wagą, bo pod koniec ciąży to dopiero będę przybierała! No i chyba tak jest. Bo mam podobnie jak LeRemi - w ciągu niecałych 3 tygodni wskoczyły mi 4kg :szok:. Co prawda byłam ważona na innej wadze w poradni, no i w butach tym razem ;-), no ale jednak... Przy wcześniejszym ważeniu wyszło 0,8kg w 2 tygodnie. Więc chyba jednak trzeba się szykować na większy przyrost wagi.
Dla pocieszenia niektórych dziewczyn - u mnie jak do tej pory 12kg na plusie.
 
ale jeden jest wlasnie minus ważenia sie u gina tylko, bo naprawde duzo zalezy od tego jak jestesmy ubrane, czy mamy pełny czy oprozniony pecherz, czy akurat mamy zaparcie..i to czy włazymi w butach to juz w ogole :-p no ale teraz rozumiem ze niewygodnie je ściągać. ale to wszystko razem to nam moze ze 2kg dodać.
wpływ na to ile waga wskaże, minimalny, ale jednak, ma nawet to czy wlazimy na nia w skarpetkach, i czy waga stoi na dywanie podobno tez:-p
 
mala.di, dlatego ja mam patent od dawna chodzę tak samo ubrana, znaczy w zimie buty inne, ale te same spodnie bluzka, zawsze się wypróźniam przed i wysikuję no i u mnie zawsze położna odejmuje 1 kg za ubranie:-) No u mnie 53 kg, to zaledwie 3 więcej niż przed ciażą, ale już 7 w stosunku do pierwszego trymestru w którym z powodu mdłości schudłam do 46 kg. Nie zauważyłam żeby mi szlo gdzie indziej niż w brzuch. Mój gin jak schudłam to mi zawsze mówił, spokojnie jeszcze swoje 10 Panie w ostatnim okresie przytyję, więc myślę, że najwięcej będzie teraz bo woda będzie się zbierać ja liczę, że będę mieć teraz tak 2 kg na m - c, czyli do 57 - 8 powinnam dobić.
 
U mnie ginka patrzy co mam na sobie i w zaleznosci od tego odejmuje g lub kg. Kurcze teraz to ja sie zmartwilam bo ostatnio nie poznalam wagi Malucha, a co mnie zdziwilo ja zawsze przybieralam chociaz kg przez miesiac a teraz 0,5 kg. mam nadzieje ze Synek ma prawidlowa wage mimo to...
 
reklama
U mnie waga na początku mocno podskoczyła. W pierwzym trymestrze przystyłam 4 kg. Ale to dlatego, że mocno się objadałam słodyczami. Miałam taką ochotę na słodycze, że szok. Później powoli, powoli rosła. Między 28-31 tc przytyłam 3 kg a miedzy 30 a 33 tylko 0.5kg więc mam nadzieję, że już waga troszkę zwolni :p
i też nie wiem ile waży mój synuś, dopiero 20 czerwca się dowiem. Mam nadzieję, ze wszystko OK
 
Do góry