reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

wronka

czerwiec05`, kwiecień2010
Dołączył(a)
29 Marzec 2005
Postów
5 077
Miasto
Bydgoszcz
Dziewczynki, pozwoliłam sobie założyc nowy wątek, jako,że czas szybko leci i niedługo wakacje:-). Ja juz mam mały dylemacik, bo w tym roku planuje Polskie morze, ale zupelnie nie mam pojecia gdzie. Zawsze jeździlismy do raczej tłumnych i głosnych miejscowości, jednak teraz z dwójką dzieciaczków, nie usmiecha mi się wstawac o 6 rano żeby miejsce na plazy miec. Jeżeli znacie i polecacie jakies kwatery, miejscowości z atrakcjami dla dzieci to bardzo prosze o kilka slów na ich temat oraz linka do kwatery.


ps. Myslę,że nie jedna z Nas skorzysta, także żeby było przejzyscie, proszę tylko o konkrety bez zbędnych komentarzy czy pogaduszek:-), żeby nie trzeba było poźniej kilkadziesiat stron przeszukiwac:-)

ps2. zastrzegam sobie prawo do kasowania postów nie na temat:-):-):-p
 
reklama
No to ja pierwsza polece Sarbinowo.
Byłam tam już 2 razy. Raz jak J. miał 2 latka i w ubiegłym roku już z oboma chłopcami.
Pomimo sezonu po spokojnie zjedzonym śniadaniu w drugiej turze po przyjściu na plaże zawsze znalazło się miejsce. Raz bliżej raz ciut dalej od samej wody ale zawsze było.
Miejscowośc należy do spokojnych - brak wielkokurortowego szumu. Z atrakcji dla dzieciaków to min. 2 miejsca z kulkami, zjeżdżalniami, drabinkami, do tego plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, karuzelą itd. (mały ale jest), różne cichcie, autka na zderzanie. Dla dorosłych budki z różnym jedzeniem, piwkiem, pysznymi rybkami (potem napisze gdzie najbardziej polecam ;-)). Można plażą wybrać się na spacer do Chłopów (dość daleko ale idzie się super szczególnie w oczekiwaniu na zachód słońca :tak:). Blisko do Gąsek gdzie latarnia morska, Kittek polecała w ubiegłym roku ogród tematyczny gdzieś niedaleko ale zabijcie nie pamiętam gdzie. W razie konieczności zakupów polecam Biedronkę w Koszalinie :-p troche trzeba przejechać ale i tak sie opłaci :-p
My nocujemy i stołujemy się zawsze tu: Sarbinowo - Pensjonat MARINO - wczasy i wypoczynek nad morzem
Minusem jest to że trzeba łóżeczko dla naszych brzdąców brać ze soba.
W ubiegłym roku wykupiliśmy śniadania i kolację i to wystarczyło. Jak chcieliśmy to coś kupowaliśmy rybe i bylo git
 
Ja mogę polecić tą sama okolice kawałek dalej gąski . Gąski to wiocha - jedna ulica :)
Plaża pusta , jak jeżdziliśmy na koniec czerwca ekipą to 100m w jedną i drugą na plazy nikogo .
w okolicy sa tanie knajpy , sklepy a jak ktoś chce w tłum to auto 20 min i jest się w mielnie .
Pani do której jeździmy ma dzieci więc ma i wszystko dla dzieci , teren zamknięty , plac zabaw , kazdy pokój ma swoje wejście więc nikomu się nie łazi , z tych na parterze sie wyłazi na trawkę , do plazy ok 150 m ( przeleźć przez wiejką ulice i skrajem pola kawałek


http://www.nadmorze.pl/podszumiacymdebem/

bylam tam trzy razy już
pani ma łóżeczka dla dzieci z pościelą , dostawki dla starszaków , jak było potrzeba to od niej wozek pozyczała bo ma maclarena w garażu własnie dla gości jakby komuś było trzeba , wszelakiej pomocy dzieciowej udzieli.
 
Ostatnia edycja:
Rowy, bo:
a. świetny klimat
b. blisko do Ustki (jakby ktoś chciał) oraz do Słowińskiego Parku Narodowego
c. cisza, spokój, ceny umiarkowane (chociaż z roku na rok wyższe)
d. duża baza noclegowa
e. rowery, kajaki :-)
f. jezioro Gardno
i inne, o których zapomniała :-) www.rowy.pl

My jeździmy do:
www.falarowy.pl (do morza 200-300 m. i to jest jedyny minus, ale po prostej się idzie :-) cisza, spokój, m-ce na grilla, teren zamknięty, bezpiecznie, łóżeczko, wanienka, krzesełko itd. bardzo elastyczna właścicielka :-D )
i
COLUMBUS Rowy :: Apartamenty Columbus (nad morzem, fajny plac zabaw dla starszych dzieci, opieka do starszych dzieci, pediatra, dobre warunki, wszystko dla dzieci jest, jedzenie dostosowane dla 'klienta' (np. jak ktoś jest alergikiem) itd. itp.)

Miejscowość ma dużą bazę noclegową w różnym rozstrzale cenowym więc dla każdego coś się znajdzie :-D Fajne tereny do spacerowania.
 
Dla mnie na wakacje z dziećmi najlepsza jest Jastarnia, wszędzie blisko, nie ma tłoku na plaży, pełno atrakcji dla dzieciaków.
My jeździmy tu PokojeGo
 
Jeszcze mi sie przypomniało, że całkiem przyjemny był ten pensonat w Jastarmi (popieram, też fajne m-ce dla dzieci i nie tak drogie jak Jurata): Pokoje Gościnne Muszelka

Ważne- prosić o pokoje nie od ulicy (no chyba, że we wrześniu ktoś by się wybierał, to już nie tak istotne).

Plusy- piękne plaże, dobre warunki w pensjonacie, ceny jedzenia- w miarę przyzwoite
Minusy- pensjonat oddalony od morza (co dobrze może wpłynąć na figurę hehehe), kupa turystów w sezonie, ale to chyba u nas norma
 
Wklejam jeszcze linka do pensjonatu do którego jedzie Agnieszka , może się komuś przyda

Pensjonat Srebrne Tarasy Sarbinowo apartamenty i pokoje nad morzem w Sarbinowie, luksusowe apartamenty Sarbinowo

I tak dla śmiechu z racji braku miejsc w hotelach wyladowaliśmy kiedyś tutaj :

Hotel "Dom Marynarza" Gdynia - Kontakt

Jak ktoś pragnie przenieść się w czasy PRL to polecam zachowane idealnie:tak: , jakby czas się zatrzymał .
Szklanki z plastikowymi koszyczkami , talerze , wsio z tego okresu , lastryko na podłodze z łazience , gumoleum w pokoju w połączeniu ze starą wykładziną dywanową . pościel też pamięta ta czasy:-D:-D

Plusy - widok na morze i tanio:-D:-D
 
Pobierowo
Plusy:
w lesie sosnowym (całe Pobierowo)
dużo tras do spacerowania
nie w ścisłym centrum (ok. 10 minut prostą drogą bo to przy tej samej ulicy tylko na jednym z końców)
fajny plac zabaw dla starszych dzieci
bezpłatnie łóżeczka z pościelą, waniennki, krzesełko dla maluchów (tak było ale trzeba uzgodnić wcześniej)
barierka na schody (niestety tylko u góry)
stosunkowo blisko plaży.
każdy apartament ma swój mały taras
minusy
brak barierki przy wejściu na schody.
Nasza Chata: nowy, całoroczny dom z samodzielnymi mieszkaniami, 300m od plaży Pobierowo - opinie (4) na Spanie.pl - domek całoroczny w Pobierowie.
 
reklama
wornka już wybrałaś, ale ja mogę polecić Kuźnice na płw helskim. my tam jeździliśmy co roku na wakacje. Plaża momentami świeci pustkami, a piasek jest fajny biały. woda całkiem czysta no i w ogóle mało ludzi...

my w tym roku raczej nigdzie nie pojedziemy... no chyba, że na jakieś trzy-cztery dni, bo na dłużej pewnie nie będzie nas stać :-( a jednak kwatery wychodzą drogo, a jeszcze dojazd i wyżywienie... no ale coś wymyślę, żeby chociaż na kilka dni się gdzieś wyrwać... :-(
 
Do góry