reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje w ciąży i z dziecmi - w Polsce czy zagranicą? Wątek podróżniczy

My niedaleko Boszkowa w Zaborówcu zeszłoroczne wakacje spędziliśmy...ale mi za wyżynami tęskno straszliwie..:)
 
reklama
Moj Bartek zostal poczety w bieszczadach, wiec w przyszlym roku musimy tam jechac ;-) W tym roku jakos nie mam ochoty na wakacje, bo i tak bym nie odpoczela. Niech maly troche odrosnie.
 
Reni_ w british airways pacisz za malucha do lat 2óch pacisz podatek i opaty wychodzi mniej wiécej 1/3 normalnego biletu, dzidzia na kolanach dajá ci pas dodatkowy, który mocujesz przy swoim. nie pacisz za wózek jak mały to do samolotu na pokład możesz wziąc a jak większy to powiedzą czy w rękawie złożyc zostawic czy gdzie ale przy zdawaniu bagażu ( 2 bagaże do 23 kilo) powiedziec trzeba, że wózek i z ilu części ja miałam też fotelik samochodowy i też nic nie płaciłam nakleiki przyklejają takie jak do walizek i później z bagażem wózek wychodzi....
 
my w tym roku sobie dłuższe wczasy odpuścimy, u mojego męża w lecie sezon w pełni i ciężko o urlop...w zeszłym roku nad morzem byliśmy, tyle ze Fifi fasolka był.
w tym jak się uda to może weekend nad jakims jeziorem ( tylko zeby sie dało łowic rybki bo moj maz to zapalony wedkarz) albo zakopane bo juz tak dawno nie bylismy...
w bieszczadach nigdy nie byłam...i chcialabym bo ponoć warto :tak:
 
ja chciałabym strasznie nad morze z małą pojechać - w sumie to nigdy nie byłam nad naszym morzem :zawstydzona/y::zawstydzona/y: więc tym bardziej chcę! ale nie wiem czy w tym roku się zdecydujemy... ale jak Wy tak ostro zaczynacie podróżować z dzieciakami i jak zaczniecie chwalić się zdjęciami to tupnę nóżką i każę mężulowi urlop wybrać :-) tylko, że nie wiem czy nie za późno już jest, żeby coś zarezerwować :sorry2:
my jedziemy do Rewala i powiem szczerze że troszkę się nadzwoniłam. może dlatego było mi ciężko bo szukałam coś w stylu apartamentu - czyli salon i sypialnia osobno. jedzie z nami moja mama (czyt. opiekunka :-D) i chciała mieć osobny pokój, a gdybyśmy wynajęli dwa różne pokoje to ona by wieczorami była w sumie sama a tak będziemy razem. ale już nie mogę się doczekać a do 27.07 jeszcze troszkę czasu
 
Hej , dziewczyny - ja 2 lata temu byłam nad naszym morzem w Rowach , apartamenty miraż przy ul bałtyckiej - 604407294 - warunki super - salon z kuchnia - kuchnia wyposażona super nie trzeba nic ze soba zabierać , pralka , suszarka, zelazko wszystko jest,; super ogródek ogrodzony , grill , nad morze kawałek , ale za to drogą przez las (super zapach :tak:na spacerek dla malucha i odpoczynek po plazowaniu w droze powrotnej - rewelacja). Naprawde dla dzieci takich jak nasze super warunki - nie ma zgiełku , hałasu .....
 
My w tym roku w góry jedziemy do Limanowej! Na majówce też bylismy w górkach:-)
Nad morze wybieramy się w przyszłym roku bo to dalkea podróż!! Mieszkamy na Śląsku:-(
 
reklama
Do góry