reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wakacje!!!!wczasy!!!!ferie!!!

O rany! Już o wakacjach myślicie?? Nam może wyjdzie wyjazd do Mielna, ale to tylko znajomi rzucili hasło na razie więc bez większych planów. A z maluszkiem chyba też bym się bała na razie samolotem lecieć, poza tym w 'ciepłych krajach' może być za gorąco w sezonie takiemu maleństwu. Tak mi się wydaje... może się mylę.
 
reklama
Ja zaś szukam czegoś na Zatoce Puckiej bo to zawsze ciut cieplejsza woda ;))) Poza tym byliśmy w tych rejonach w podróży poślubnej a w tym roku podczas urlopu minie nam 5 lat po ślubie wiec pomyśleliśmy, że fajnie byłoby tam wrócić. Poza tym chce zwiedzic Malbork wiec myslę, że Zatoka Pucka bedzie dobrym miejscem wylotowym. Jednak jestem jeszcze na etapie poszukiwań...
ja bym chciała i zatokę i morze czyli półwysep by mi bardzo odpowiadał:-)
Ja nie lubie zatok - tam jest bardziej zanieczyszczona woda niz na otwartym morzu. Czesto jest tak ze u nas w Karwii, na Dębkach można się kąpać a w zatokach zakaz.


KARWIA- ja oczywiscie tam spedze wakacje. My mamy dokladnie działke w Karwinskich Blotach - jest to "pole" usiane dzialkami dosc duzymi, nikt nie wchodzi sobie w parade, my mamy tylko jednych sasiadow ktorych i tak nie widzimy bo dziela nas ogromne tuje. Do plazy 200m przez las, a na plazy dosyc malo ludzi-mozna sie spokojnie rozlozyc i nikt nie kladzie sie przy Tobie (w samej Karwii gorzej:baffled:). W centrum atrakcji moze nie dużo, nie wiem, jest małpi gaj dla dzieci, salony gier, karuzela i mnostwo dobrych knajpek i sklepikow. Osobiscie wole Karwie niz np Dębki czy Jastrzebia Gore gdzie ludzi mnostwo.
szczęściaro:-)
My jedziemy do Czech, mamy zarezerwowany domek już od roku. A za rok Rosja :) Uwielbiamy z mężem jeździć na własną rękę, bo jest o wiele wiele taniej i zwiedzamy to co chcemy. Termin wakacji: wrzesień :)
Natalia a gdzie do tych Czech jedziecie?? co do Rosji to to jest moje wielkie marzenie i jak Igorek podrośnie to na pewno się wybiorę na zwiedzanie:-)
O rany! Już o wakacjach myślicie?? Nam może wyjdzie wyjazd do Mielna, ale to tylko znajomi rzucili hasło na razie więc bez większych planów. A z maluszkiem chyba też bym się bała na razie samolotem lecieć, poza tym w 'ciepłych krajach' może być za gorąco w sezonie takiemu maleństwu. Tak mi się wydaje... może się mylę.
kochana ale już zostało parę ofert domkowych w zasadzie to bym powiedziała że nie ma już w czym wybierać i to jest ostatni dzwonek na rezerwację
 
Hmm... Wakacje? jak na razie nie mamy planów. Nasdzym wielkim marzeniem jest Moskwa:tak: Ale potrzeba na taka wycieczkętrochę kasiorki.
We Władysłąwowie mieszkałam przez 18 lat i naprawdę nie wiem co Wy tam widzicie:-pW tzw.sezonie coś się jeszcze dzieje, ale potem- dziura zabita dechami. Każdy kazdego zna i wszystko wie :tak:Polecam na wyjazd Szczawno Zdrój:tak:Niby blisko Wałbrzycha-okolica więc nieciekawa, ale w ogóle się tego nie odczuwa. Cisza spokój, blisko Karpacz i Szklarska Poreba ..Dobrze pojechać samochodem
 
super! tylko pozazdrościć!! U nas niestety jakiś wyjazd dopiero za rok ale milo tak sobie poczytac o waszych wakacyjcnych planach

Wiesz u nas to nie plan wakacyjny nawet, bo mamy tak blisko ze wlasciwie zadnych dodatkowych kosztow nie ponosimy, a wrecz oszczedzamy :-D bo nie mamy tam pradu ani biezacej wody. I naprawde super zyje sie bez tych dwoch rzeczy (choc woda moglaby byc...), choc wiem, ze pewnie niektore z Was sobie tego nie wyobrazaja :sorry2::-D No i Toi Toi to jedynie wiekszy wydatek. A tak pakujemy to co w lodowce, wode w baniaki, troche ciuchow i do auta :-D
Za to Julia zbiera pieniadze cale 10 miesiecy do skarbonki a w wakacje szaleje :-D

Hmm... Wakacje? jak na razie nie mamy planów. Naszym wielkim marzeniem jest Moskwa:tak: Ale potrzeba na taka wycieczkętrochę kasiorki.
We Władysłąwowie mieszkałam przez 18 lat i naprawdę nie wiem co Wy tam widzicie:-pW tzw.sezonie coś się jeszcze dzieje, ale potem- dziura zabita dechami. Każdy kazdego zna i wszystko wie :tak:Polecam na wyjazd Szczawno Zdrój:tak:Niby blisko Wałbrzycha-okolica więc nieciekawa, ale w ogóle się tego nie odczuwa. Cisza spokój, blisko Karpacz i Szklarska Poreba ..Dobrze pojechać samochodem

Tak to juz jest ze tych z morza ciagnie w gory, a tych z gor nad morze :tak::-D z checia tez w gory bym sie wybrala, ale nie wiem jak bym to zniosla-bylam raz i umieralam na bol glowy caly tydzien :baffled:
 
Wiesz u nas to nie plan wakacyjny nawet, bo mamy tak blisko ze wlasciwie zadnych dodatkowych kosztow nie ponosimy, a wrecz oszczedzamy :-D bo nie mamy tam pradu ani biezacej wody. I naprawde super zyje sie bez tych dwoch rzeczy (choc woda moglaby byc...), choc wiem, ze pewnie niektore z Was sobie tego nie wyobrazaja :sorry2::-D No i Toi Toi to jedynie wiekszy wydatek. A tak pakujemy to co w lodowce, wode w baniaki, troche ciuchow i do auta :-D
no to spoko! mogę się przenieść do namiotu na podwórku :-)
 
Klaudzia moja Madelenka rowniez nie miala zadnych problemow w samolocie (leciala jak miala 3 miesiace) z Norwegii do Pl. Tak ze nie obawiam sie z nia leciec. A wakacje na pewno beda, w Hiszpani. Bardzo polecam wam Teneryfe, bo klimat dla takiego maluszka jest rewelacyjny, nie za goracy i nie za chlodny. My w tym roku odwiedzimy prawdopodobnie kolejna z wysp Kanaryjskich, wlasnie jestem na etapie poszukiwania ciekawej oferty. Moze macie cos ciekawego??
Jeżeli chodzi o wyspy Kanaryjskie to ja polecam fuertaventurę! cisza, spokój, mało ludzi! idealne miejsce na wakacje zwłaszcza z dzieckiem! my chcielibysmy lecieć tam we wrześniu, ale wszystko zależy od finansów! :(
 
Och dziewczyny, zapowiadaja UPAAALNE lato :szok: z jednej stronu suuuper, a z drugiej juz nie super jesli chodzi o brzdace :sorry2:
 
:szok:bez wody sobie nie wyobrażam:szok::szok::szok: a gdzie wy tam śpicie??

W przyczepie ;-) bez wody jest ok, naprawde :tak: Jest woda w baniakach wiec pozmywac, umyc sie po plazy czy nawet umyc wlosy to zaden problem, naprawde :tak: A dla mojej Julki frajda podwojna, bo kapie sie w duzej misce na trawce :-D:-D Kuchenka w przyczepie - wiec gotowac mozna bez problemu.
Moja kuzynka - wiecznie twierdzila ze polowe warunki nie dla niej. Zostala raz na noc i od tego czasu zawsze przyjezdza do nas na conajmniej 2 tygodnie :tak:
 
reklama
Do góry