reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z dzieckiem

reklama
Konwalianka ale to zależy od dziecka, też piszę z własnego doświadczenia;-)Kuba zaczął chodzić mając 10m-cy i na prawdę umiał daaaaleko uciec mając rok:-pale może akurat Tymi będzie grzeczny:tak:obawiałabym się jeszcze pogody, ale na pewno morze to fajna sprawa:tak:
Corin ja bym pojechała, ale tak jak pisałam moje dzieci śpią podczas jazdy bardzo dużo:) w autokarze pewnie będzie tyle atrakcji że podróż minie raz, dwa:happy2:
 
super wątek
my bylismy jeszcze z roczną Mają w Chorwacji i jezdzimy co roku .... podróż rerelacja z tym że zatrzymujemy się zawsze u znajomych w Cieszynie ...
Nasza ulubiona miejscowość to Bibinje
:-p
corin co do atokaru hmmmm ja bym się nie zdecydowała :-(
 
kicrym - ja jestem z Sosnowca , napisałam o Katowicach żeby było bardziej obrazowo ;) byliśmy we Włoszech z mężem samochodem chyba 3 lata temu w Bibione, wyjechaliśmy o północy a o 8 albo o 9 rano meldowaliśmy się w hotelu, więc droga super!!
wydrusia - masz jakieś konkretne sprawdzone miejsce w Juracie??
Corin - mam znajomą, która kilka lat z rzędu jeździła do Bułgarii autokarem i z tego co mówiła to nigdy nie zdarzyło się aby jechali krócej niż 30 godzin, a nie rzadko jechali 34 godziny. Z mężem kiedyś rozważaliśmy wakacje w Bułgarii z własnym dojazdem ale stwierdziliśmy, że to za długa podróż. Lepiej samolotem! Bo samą Bułgarię POLECAM!
Madzia - daj namiar na tą Chorwację jeśli masz jakieś www albo coś w tym stylu. Ja jeszcze nie byłam w Chorwacji, zle słyszałam że jest pięknie :)
 
reklama
No fakt 34godz. to dłuuugo:confused2:nie wiem czemu mi się wydawało że do Bułgarii jest raczej bliżej niż dalej:sorry:
Do Włoch jechaliśmy jakieś 24-26godzin autokarem z przystankami na prawdę częstymi ok 20-30minutowymi:tak:tak jak pisałam wcześniej dzieci też jechały:)
Malamii aaaa, no bo widzę przy awatarku "Sosnowiec" więc już nie wiedziałam gdzie;-)
 
Do góry