reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklama
Magdziunia - my z kolei co roku w góry jeździmy:-) i tym razem wyjątkowo morze... ale też nastawiamy się bardziej na spacerki...troche plaża... a w góry też pojedziemy, ale już tylko na weekendy:-)
Czarna - no dla mnie też najlepszy odpoczynek to ze znajomymi niezależnie gdzie ...
Teraz w ten długi weekend jedziemy właśnie do znajomych, którzy mają domek pod lasem, będą jeszcze jedni znajomi....odpoczywam już na samą myśl o wyjeździe :-)
 
A u nas zadnych planow na wakacje, bo kiepsko z finansami troche na takie plany. No ale 1 sierpnia jedziemy na wesele pod bydgoszcz.
 
No a my tradycyjnie tydzień na Grunwaldzie :-D I jeszcze kilka innych turniej. Oprócz tego chcemy jechać na tydzień do Kielc do mojej rodzinki.
 
No my niestety pewnie też nigdzie w tym roku. Tzn ja z Maksiem jedziemy w lipcu do mojej rodzinki pod Zamośc ale niestety Adam zostaje bo ma dużo pracy i sie pewnie nie wyrwie.:no: No cóż szkoda:-(
 
reklama
Do góry