reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z rakiem

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
4 Listopad 2018
Postów
11 871
Walcze z rakiem. Jest mi bardzo trudno, ból jest nieznośny. Moja wątroba i nerki są już w bardzo złym stanie, a ostatnio miałam nawet stan przedzawałowy. Wyniszczony mam organizm, stawy i kości. Utrudnione mam funkcjonowanie. Mimo braku sił, nie poddaję się i walczę, aby żyć dla moich chłopców 2 i 4 latka. Ciągle muszę się przemieszczać między różnymi szpitalami, muszę przestrzegać specjalnej diety, czekają mnie kolejne konsultacje, wyjazdy i wizyty u lekarzy, co niestety wiąże się z kosztami. Walcze z rakiem, jestem obecnie na nierefundowanej chemioterapii celowanej, po wczesniejszych trzech chemioterapiach przerwanych przez zapasci, wstrząs i otwieranie ran pooperacyjnych. Każdy dzień to walka o zycie.
Bardzo potrzebuję Waszego wsparcia.

 
reklama
Do góry