reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wanienka ze stelażem.

asienka:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2009
Postów
711
Miasto
Katowice
Cześć Mamusie 😊
Dziewczyny, poszukuje wanienki, ze stelażem, ze względu na to, że prawdopodobnie urodzę przez cesarskie cięcie. Chcialabym, aby byla mobilna, ponieważ nie będę mogła dźwigać i jak jest taka super opcja, to żeby można złożyć stelaż 🙈 do tego mam w domu tylko prysznic wiec słyszałam, że to wygodna opcja po operacji dla mnie i dla bezpieczeństwa dziecka, więc skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu. Jest to moja pierwsza ciaza, więc zależy mi na dobrym wyborze odpowiedniej wanienki i chciałabym, aby posłużyła trochę dłużej.
Liczę na Wasze doświadczenie i pomoc 😊
 
reklama
My mieliśmy wanienkę i stelaż z firmy Tega. Służy kilka lat, także jakość bardzo dobra ;)

Stelaż braliśmy większy i większą wanienkę, niż standardowo.
I my myliśmy w dużym pokoju, nie w łazience, bo nie ma tam tyle miejsca, szczególnie pod prysznicem ;)
 
Ja miałam to https://allegro.pl/oferta/wyprawka-tega-wanienka-stojak-przewijak-fotelik-8360029430
I stojak, wanienkę a najbardziej jakość ręcznika sobie chwalę. W wanience jest korek, zakłada się rurkę i wodę spuszcza do wiaderka. Ja tak robiłam, bo kąpałam dziecko w pokoju. Przewijak też był świetny, pasował na łóżeczko, był miękki. Nie przydał się totalnie leżaczek i rękawica do mycia, ale resztę polecam.
 
Hej!
Po przeczytaniu Twojego wpisu zdecydowanie polecam cuddle&bubble z chicco. 😎 Ma wszystko to, czego szukasz - jest mobilna, można w niej regulować wysokość, a dodatkowo ma przewijak i organizer na wszystkie potrzebne akcesoria i kosmetyki. Tez jestem po cesarce i sprawdza sie u mnie swietnie. Ma tez wiele innych zalet, o czym chyba juz wspominałam kiedyś na tym forum, bo sama sie wahałam miedzy kilkoma opcjami zanim dokonałam zakupu, a potem, po podjęciu decyzji, pochwalilam sie tutaj nowym sprzętem. 🙂🤓

Jedynym minusem wg mnie jest wypustka w wanience, która mi osobiście przeszkadzała (choć producent jakoś tam tłumaczy jej zastosowanie), ale obeszlam to tak, ze dokupilam taki zwykły „materacyk” z gąbki do kąpieli i wyłożyłam nim wanienkę. Kosztował grosze a problem zniknął. Ten sam materacyk moze sie tez przydać pozniej do zabawy chociażby. 👌🏻🙂
 
Ja miałam to https://allegro.pl/oferta/wyprawka-tega-wanienka-stojak-przewijak-fotelik-8360029430
I stojak, wanienkę a najbardziej jakość ręcznika sobie chwalę. W wanience jest korek, zakłada się rurkę i wodę spuszcza do wiaderka. Ja tak robiłam, bo kąpałam dziecko w pokoju. Przewijak też był świetny, pasował na łóżeczko, był miękki. Nie przydał się totalnie leżaczek i rękawica do mycia, ale resztę polecam.
Dzięki za odpowiedź! Niezle wyglada ten zestaw 🙂
 
reklama
Hej!
Po przeczytaniu Twojego wpisu zdecydowanie polecam cuddle&bubble z chicco. 😎 Ma wszystko to, czego szukasz - jest mobilna, można w niej regulować wysokość, a dodatkowo ma przewijak i organizer na wszystkie potrzebne akcesoria i kosmetyki. Tez jestem po cesarce i sprawdza sie u mnie swietnie. Ma tez wiele innych zalet, o czym chyba juz wspominałam kiedyś na tym forum, bo sama sie wahałam miedzy kilkoma opcjami zanim dokonałam zakupu, a potem, po podjęciu decyzji, pochwalilam sie tutaj nowym sprzętem. 🙂🤓

Jedynym minusem wg mnie jest wypustka w wanience, która mi osobiście przeszkadzała (choć producent jakoś tam tłumaczy jej zastosowanie), ale obeszlam to tak, ze dokupilam taki zwykły „materacyk” z gąbki do kąpieli i wyłożyłam nim wanienkę. Kosztował grosze a problem zniknął. Ten sam materacyk moze sie tez przydać pozniej do zabawy chociażby. 👌🏻🙂
Dzięki!
Super, że jest mobilna jest to duży plus, jakoś nie widzę po cesarce dźwigać 😅 i dodatkowe akcesoria tez wygladaja dobrze 👍
No nic, muszę poczytać, przeanalizować i podjąć decyzję 😊
 
Do góry