reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze siedmiomiesięczne dzieci.Co u nich słychać ??

Witam,

Ja jakis czas temu zrobilam taki obiadek, ale Sonia zjadla cala marchewke i nic wiecej nie chciala ruszyc, jak dawalam jej ziemniaki z marchewka, to odwracala sie, w mieskiem podobnie. Ostatnio jednak zauwazylam, ze woli jesc moje dania tj. zupki, ktore ja zmiksuje, ugotuje niz te ze sloiczka; kiedys bylo calkiem odwrotnie.
Narazie zjada ze mna sniadanie - dostaje kromeczke pieczywa Wasa, herbatke i podgryza sobie, a na koniec popija :)
 
reklama
PRZEPRASZAMY ZA SPÓŹNIONE ALE DUŻE BUZIAKI Z OKAZJI SKOŃCZENIA KOLEJNEGO MIESIĄCZKA DLA SONII.
 
No i stało się....nasze dzieci stały się o miesiąc starsze !!
Wszstkiego najlepszego dla mam które wpisywały się  tu przez cały mieisąc ;)
POZDROWIONKA
 
Wszystkiego najlepszego dla Damianka!!!
Nicole jest z końca miesiąca (29 paździrnik ) więc my będziemy dopiero świętować za 2 tyg :D ale i tak dziękujemy :)
 
Przylanczam sie do zyczen
wszystkiego najlepszego dla mam osmiomiesiecznikaow i tych w niedlugim czasie osmiomiesieczniakow   ;)
 
reklama
Witam witam :D
Wiecie co moja Nicole jest w "fazie szybkiego wzrostu" i musiałam do jej menu dołożyć jeszcze jedno danie. Jest to kaszka dostaje ją po południu... . Hm.. niby dziwne no ale musiała bo mała głodna była.. z cyców już nic nie leci to dlatego :D. Z biegiem czasu wszystko sie nam unormuje i bedzie oki :D
A swoją droga może założymy nowy temat pt" Paździrniki" czy coś takiego, bo 7 miesięczniaki już się kończą :D a z resztą może być i tak :)
pozdrawiam
 
Do góry