reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Vvictoria fajnie że masz spodnie ciążowe :tak: Ja niestety nie mam a kupować narazie nie bardzo chce :-p Najlepiej teraz się czuję w spodniach dresowych, ale do pracy się w nich nie wybiorę :no:

No i jeszcze czuję się jak nastolatka :baffled: Całą japę mam zsypaną syfami !! :szok:
 
reklama
Vvictoria fajnie że masz spodnie ciążowe :tak: Ja niestety nie mam a kupować narazie nie bardzo chce :-p Najlepiej teraz się czuję w spodniach dresowych, ale do pracy się w nich nie wybiorę :no:

No i jeszcze czuję się jak nastolatka :baffled: Całą japę mam zsypaną syfami !! :szok:
no to chyba na dziewczynke te syfki.... ja z córa tak miałam a teraz nawet pół krostki tylko włosy mi sie przetłuszczają i wyglądam jak blade monstrum:-D
 
Byłoby cudownie gdyby to była Milenka:-D , ale jak znam życie będzie drugi chłop. A Wy macie jakieś przeczucia kto zamieszkuje Wasze brzuszki ??
 
Byłoby cudownie gdyby to była Milenka:-D , ale jak znam życie będzie drugi chłop. A Wy macie jakieś przeczucia kto zamieszkuje Wasze brzuszki ??

Powiem Wam, że w poprzedniej ciąży od początku mielismy przeczucie, że to będzie dziewczynka i nawet Mężuś do niej mówił Zuzia cały czas:-) zaś teraz mamy przeczucie na chłopca i nawet podświadomie Mężuś mówi do niego Sówek:-) a ja mam cały czas ochotę na ostre, a od słodkiego mnie odrzuca, a to ponoć na chłopaka:confused: hehe nie wiem skąd te przeczucia się biorą:-p
 
Witajcie dziewczyny :) Piszę do Was ze szpitala bo dzisiaj mi mężuś przywiózł laptopka i złapaliśmy w szpitalu neta bezprzewodowego :)
Wylądowałam w szpitalu w sobotę wieczorem z krwawieniem i bólami. Zrobili mi USG (pęcherzyk ciążowy 8 mm, pole płodowe 3mm) to było 5 tyg + 4 dni ciąży. Już się czuję zdecydowanie lepiej, krwawienia ustały, bóle ustały, dostałam odpowiednie lekarstwa, jutro prawdopodobnie pojde do domku tylko muszą mi zrobi kontrolne USG i zobaczy czy bije serduszko i bąbelka :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a teraz biorę się za nadrabianie zaległości i czytanie Was. ;-)
 
Witajcie dziewczyny :) Piszę do Was ze szpitala bo dzisiaj mi mężuś przywiózł laptopka i złapaliśmy w szpitalu neta bezprzewodowego :)
Wylądowałam w szpitalu w sobotę wieczorem z krwawieniem i bólami. Zrobili mi USG (pęcherzyk ciążowy 8 mm, pole płodowe 3mm) to było 5 tyg + 4 dni ciąży. Już się czuję zdecydowanie lepiej, krwawienia ustały, bóle ustały, dostałam odpowiednie lekarstwa, jutro prawdopodobnie pojde do domku tylko muszą mi zrobi kontrolne USG i zobaczy czy bije serduszko i bąbelka :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a teraz biorę się za nadrabianie zaległości i czytanie Was. ;-)

Tyśka super, że wszystko w porządku:-) czekam z nieciepliwością na wiadomości po USG:-)
 
Tyśka głowa do góry, wiem co czujesz, tak jak pisałam wyżej tez wyszłam dzisiaj ze szpitała, i pierwsze co od razu na forum wlazłam :p ja narazie nie mam plamień, pobolewa mnie brzuch troszkę ale tak dziwnie, bo mam przy tym lekkie zaparcia, oby się ułożyło, moja fasolka miała wczoraj cos ponas 13 mm:)
 
reklama
A ja się tak zastanawiałam co mnie tak obsypuje... mówicie, że na córę?... małżon będzie zachwycony.:-D

Tyśka- na 1000000% będzie wporzadku!!! Wypoczywaj i nie denerwuj się. Czekamy na Was!:happy2::laugh2::yes:

...jestem 2 tydzień na L4 więc jeszcze nie wiem jak z normalnymi spodniami. W każdym razie dresy super i wg wagi tylko 0,5kg do przodu. Poprzednio w sumie przybyło mi 27,5, w tym w I trymestrze 14 więc może będzie lepiej...:-D
 
Do góry