reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
fajna sprawa ja chyba tez sobie zamowię:blink:
Ja widziałam takie detektory u nas w sklepie...jeszcze zanim zaszłam w ciąże...
też myślałam żeby go kupić....jeszcze pomyślę, ale napewno fajna sprawa...
I może uspokoi mnie coś takiego-bo ja strasznie się martwię...w kółko się tylko martwię i martwię o tą dzidzie...:zawstydzona/y: A tak to bym podsłuchała serduszko i była spokojniejsza...
Madzia ja tez z tych co siedzi i tylko sie martwi choc w tej ciązy troszkę odpusciłam ale obawy sa i bedą chyba taka nasza mamina natura:sorry2: a ten sprzecik nie jest drogi i myślę ze bedzie nam sie lepiej spałao po posłuchaniu serduszka:tak:
daga.p... agaB dzieki dziewczyny za podpowiedzi na temat kawy :-)
 
tak wogóle to dzien dobry wszystkim...
ja mam jakies dziwne boleści nie moge długo spac na boku bo ola mnie zebra tak jakby sie o siebie ocierały dziwne uczucie nie przyjemne, dziś musiałam polozyc sie na plecach ,chyba jeszcze mozna spać na plecach w tym miesiącu , wiem że w zaawansowanej ciązy jest niewskazane..
pogode mamy piekną a u mnie w domu wszyscy chorzy, cora, mąz tylko ja sie jakos trzymam...
Milego spokojnego dnia:-);-)
 
Witam sie z rana... Ja tez troche chora, mam katar taki zatokowy, na szczescie bez temperatury i nie mam zatkanego nosa wiec da sie zyc... ale meczy mnie to... mam bioparox wiec psikam sobie tak pol dawki (dostalam od laryngologa) zeby mi sie zapalenie z tego nie zrobilo...
 
Hej Dziewczyny
Ja dzisiaj zmaowilam ten detektor tetna takze mysle,ze za jakis tydzien powinien byc u mnie, moze wczesniej to Wam dam znac czy to w ogole dziala i jak...:tak:
Niezdziela.. nie lubie tego dnia :-) zawsze jest tak spokojnie i pusto na ulicach, poza tym pogoda u mnie srednia. A jutro jade do Wawy z M.
 
Cześć Dziewczynki :) witam się niedzielnie u mnie pogoda do bani, nie ma słońca i już zaczęło padać,,, a my zaplanowaliśmy dzisiaj grila :D no i M pewnie zmoknie jak będzie pilnował :)))))
Pozdrawiam cieplutko :))
 
witaj anulin:-)
losek
jak juz dostaniesz ten detektor to podziel sie wiadomosciami bo ja tez chciała zamowic tylko nie wiem czy warto tzn czy to nie jest jakiś bubel....
u mnie pada luneło tak nagle ze nawet prania nie zdązylam zdjąc.. a jak u was?
 
Cześć dziewczynki!
Od piątku leżę w domku! W piątek koło 4 rano dopadły mnie straszliwe mdłości, a ja nie byłam w stanie utrzymać głowy prosto. Dwie godziny siedziałam na kibelku z miską w objęciach. Przespałam cały piątek wstając tylko na siusiu i coś do jedzonka, no i żeby psa do ogrodu wypuścić. Wczoraj złapały mnie potworne dreszcze i drgawki z zimna, a wieczorem nareszcie udało mi się dwa razy zwymiotować, co przyniosło mi ulgę. Dzisiaj od rana wszystko pięknie, spokojnie... dzień zapowiadał się całkiem miło. Dopóki mój pies nie puścił bąka :baffled: Ledwo zdążyłam do kibelka.
 
reklama
...ja też piję kawkę, co prawda rozpuszczalną z jednej płaskiej łyżeczki i najczęściej z mlekiem w ilości 1 lub 2 dziennie i myślę,że to nie jest przesada :)
Pozdrawiam

a co np. z kawą bezkofeinową?? bo ja np. na codzień tylko taka pijam ze względu na nadciśnienie. Dla mnie nawet ma ona o niebo lepszy smak od "zwykłej".
 
Do góry